DO GÓRY
#reklama

Zatrzymali dilera?


     
    Udostępnij

Funkcjonariusze z kamiennogórskiego wydziału kryminalnego zatrzymali nastolatka, który miał przy sobie kilkadziesiąt porcji marihuany i haszyszu.

Kryminalni z kamiennogórskiej komendy mieli swoje operacyjne informacje na temat 15-latka. Wiedzieli, że ma związek z przestępczością narkotykową. Zatrzymali go na jednym z osiedli w Kamiennej Górze. W trakcie przeszukania jego mieszkania znaleźli 50 porcji handlowych marihuany i 3 haszyszu. Nieletni został zatrzymany. Jest podejrzany o handel środkami odurzającymi. Sprawa ma charakter rozwojowy. Sąd rodzinny zdecyduje dalszym losie nastolatka.
MB/FOTO: Ilustracyjne: www.pl.freeimages.com

Czytaj również

#reklama
Zarośnięte groby
– Serce się kraje, kiedy się na to patrzy – skarży się nasza Czytelniczka, która odwiedziła w weekend groby bliskich w Kamiennej Górze. – Zarośnięte aleje, wybujały żywopłot, bałagan.
#AKTUALNOŚCI
9
Woda z dodatkami
Od co najmniej trzech miesięcy z kranów w Marciszowie leci brudna woda. Nie dotyczy to całej wsi, ale mieszkańców ulicy Spółdzielczej. – Nie da się tego pić, bo po zagotowaniu wytrąca się rdzawy osad. Białe ubrania po praniu są brudne od żółtych plam – mówią mieszkanki ulicy Spółdzielczej.
#AKTUALNOŚCI
0
Postawieni pod ścianą
Mieszkańcy spółdzielczych bloków w Lubawce czują się oszukani. Za wymianę instalacji gazowej w mieszkaniach zapłacili horrendalne kwoty.
#AKTUALNOŚCI
5
Na co do kina? (6-12 października)
Zapraszamy do naszego cotygodniowego poradnika kinomana. Kina w: Jeleniej Górze, Wałbrzychu, Krzeszowie, Kowarach i Sokołowsku.
#KULTURA
0

Komentarze

niewazne
2017-10-08 23:20
dobrze mu za te sztuki okrojone
Xxxx
2017-10-06 15:08
No i bardzo dobrze. Niech łapią małolatów..

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama