DO GÓRY

Zaginął mieszkaniec DPS!


     
    Udostępnij

Mieszkaniec Domu Pomocy Społecznej w Szarocinie opuścił wczoraj (środa, 20 września) placówkę. Poszukiwania nie przyniosły rezultatu.

56-latek późnym wieczorem wyszedł z DPS i nie wrócił. Zaginięcie mężczyzny postawiło na nogi całą komendę powiatową policji. W akcję poszukiwana zaangażowana była też straż OSP.
– Poszukiwania trwały całą noc z uwagi na niskie temperatury – mówi asp. szt. Grzegorz Szewczyk z kamiennogórskiej policji. – Niestety mężczyzna się nie odnalazł.
Trwają procedury mające na celu wydanie zgody na użycie śmigłowca policyjnego. Być może wkrótce prokuratura wyda też fotografię mężczyzny do opublikowania w mediach, co ułatwi poszukiwania.

Więcej szczegółów wkrótce.
Red. / foto: OSP Pisarzowice

Czytaj również

#reklama
Zestaw par III rundy Pucharu Polski
W środę, 20 września zostanie rozegrana III runda Pucharu Polski jeleniogórskiego OZPN-u. Główni faworyci do cennego trofeum: Olimpia Kowary, Karkonosze Jelenia Góra czy Sudety Giebułtów zagrają na wyjazdach.
#SPORT
0
Romantyzm, symbolizm, groza
Lubawski Dom Kultury zaprasza pasjonatów sztuki na otwarcie wystawy malarstwa Rafała Krzemińskiego.
#KULTURA
0
Grają o puchar
Dzisiaj tj. 20 września na siedmiu boiskach wałbrzyskiego OZPN odbędą się spotkania 1/8 finału Pucharu Polski. Jeden mecz zostanie rozegrany za tydzień.
#SPORT
1
Dzień św. Mateusza w Uniemyślu po raz czwarty
Stowarzyszenie Doliny Zadrny wspólnie z Gminą Lubawka zaprasza na imprezę „Sen opata”. W sobotę, tuż po dniu liturgicznego wspomnienia św. Mateusza, odbędzie się wydarzenie związane z ruinami świątyni poświęconej temu ewangeliście.
#KULTURA
0

Komentarze

Bolek
2017-09-21 17:46
To w koncu skad z szarocina czy z kamiennej gory

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama