DO GÓRY
#reklama

Zabrzmiał dzwonek (galeria)


     
    Udostępnij

Wczoraj w Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2017/2018. Impreza została podzielona na dwie tury.

W pierwszej części o godzinie 9:00 licznie zgromadzonym rodzicom, babciom i dziadkom zaprezentowali się uczniowie z nauczania początkowego. Łącznie 12 klas, w tym cztery pierwsze. Następnie młodzież wraz z wychowawcami udała się do swoich klas. Godzinę później na placu apelowym pojawili się żacy z klas IV-VII. Imprezę prowadziła przewodnicząca szkoły – Katarzyna Pawłowska - uczennica klasy V. O oprawę muzyczną zadbała nauczycielka muzyki - Anna Kosturek wraz ze szkolnym chórem. Głos w obu turach zabrała również przewodnicząca rady Rodziców – Edyta Pałus, natomiast pierwszy dzwonek zabrzmiał dłoniach dyrektor szkoły – Katarzyny Bielewicz-Czyczkan.

Grzech

Czytaj również

#reklama
Startuje festiwal w Sokołowsku
Rozmowy, panele, debaty, spotkania, projekcje, wystawa i recital. Prawdziwa artystyczna uczta od czwartku. Wszystko za sprawą 7. edycji Festiwalu Filmowego Hommage à Kieślowski w malowniczym Sokołowsku pod Mieroszowem.
#KULTURA
0
Rozkład ważny, ale nie dla nas
Na dworcach PKP na trasie szynobusu w powiecie kamiennogórskim wiszą rozkłady ważne od 3 września do 14 października. Niestety nie oznacza to przedłużenia kursów pojazdu Kolei Dolnośląskich.
#AKTUALNOŚCI
2
Przedostatni rajd
Jesień zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią finał cyklu wypraw z Towarzystwem Turystyczno- Krajoznawczym.
#RÓŻNE
0
Weekend otwarcia w wałbrzyskim Teatrze Dramatycznym
W Teatrze Dramatycznym im. J. Szaniawskiego w Wałbrzychu inauguracja 54. sezonu artystycznego 2017/2018 NA ZACHODZIE BEZ ZMIAN?
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama