DO GÓRY
#reklama

Za szybki


     
    Udostępnij

Policjanci z referatu ruchu drogowego w Kamiennej Górze kontrolowali ruch w gminie Marciszów.

Zatrzymali 47-letniego kierowcę z Wrocławia, który ostro pędził w terenie zabudowanym. Mieszkaniec stolicy Dolnego Śląska w miejscu, gdzie mógł osiągnąć maksymalną prędkość 50 km/h, jechał aż 104 km/h. Za zbyt szybką jazdę kierowcy zatrzymano prawo jazdy na 3 miesiące. Dodatkowo dostał mandat i punkty karne.
MB

Czytaj również

#reklama
Kmiecik trafił w 26 sekundzie! (galeria)
Dzisiaj piłkarze Piasta Bolków wypunktowali niczym rasowy bokser w Czadrowie miejscową Victorię, wygrywając spokojnie 6:2 (3:1). Bramkę w 26 sekundzie gry zdobył dla przyjezdnych Kmiecik.
#SPORT
1
MTB w Lubawce
Miłośnicy i kibice kolarstwa górskiego mogą dzisiaj (10 września) wybrać do Lubawki. Przed nami 23. edycja Międzynarodowych Otwartych Zawodów w Kolarstwie Górskim. Start pierwszych kolarzy przewidziany jest o godzinie 10:00 przy Skoczni Narciarskiej „Krucza Skała”. .
#SPORT
0
Zapowiedź jeleniogórskiej klasy B
Kibice z powiatu mogą dzisiaj wybrać się na 5 boisk, aby oklaskiwać poczynania zawodników w jeleniogórskiej klasie B, grupie I. Faworytami większości pojedynków są goście.
#SPORT
0
Symboliczne mandaty
Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska zdecydował, że Przedsiębiorstwu Produkcyjno-Rolnemu Sady Dolne, które uprawia pola w Czadrowie, należą się mandaty. To pokłosie głośnej w całej Polsce sprawy smrodu i plagi much, która wybuchła po tym, jak rolny gigant zwiózł hałdy obornika w pobliżu wsi.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama