DO GÓRY
#reklama

Wyrok za zlecenie pobicia


     
    Udostępnij

Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze skazał R.K., na rok i trzy miesiące bezwzględnego pozbawienia wolności. Mieszkaniec Wieściszowic został uznany winnym zlecenia pobicia trzech osób z obsługi parkingu przy Kolorowych Jeziorkach.

Sąd nakazał nadto, by R.K. wypłacił dwóm pokrzywdzonym po 1.000 zł, a trzeciemu 500 zł. Wyrok jest nieprawomocny. Zarówno obrona, jak i oskarżyciel, zapowiedzieli już apelację.
Przypomnijmy, chodzi o sprawę z 3 maja 2016 roku, kiedy na parkingu dzierżawcy Kolorowych Jeziorek w Wieściszowicach doszło do pobicia trzech mężczyzn z obsługi. Napastnicy przyjechali do Wieściszowic volvo, jak się później okazało, na przełożonych tablicach rejestracyjnych. Zaparkowali na placu dzierżawcy Jeziorek. Bez słowa pobili jego i pracowników, a potem odjechali. Turyści, którzy widzieli zdarzenie, spisali numery rejestracyjne auta i przekazali je policji.

Więcej o tym w aktualnym RTI
EK

Czytaj również

#reklama
Stanie na chodzie
– Regularnie pod moimi oknami od rana stoją samochody dostawcze. Na włączonym silniku podczas rozładunku. Nie da się od ich warkotu spać – mówi nasz Czytelnik (personalia do wiadomości redakcji). Proceder, aczkolwiek nielegalny, jest zdaniem naszego rozmówcy w centrum miasta powszechny. Policja tymczasem nie wystawiła ostatnio nikomu za to mandatu.
#AKTUALNOŚCI
1
Rusza operacja „wielka rura”
Mieszkańcy od lat czekali na te roboty. Nie widząc szans na ich początek, wielu decydowało się na budowę przydomowych szamb. Niestety, byli też tacy, co ścieki puszczali do rzek. Nadchodzi jednak kres tych złych praktyk. Roboty przy tzw. wielkiej rurze w trzech miejscowościach mają ruszyć jeszcze w tym miesiącu.
#AKTUALNOŚCI
0
Kubielewicz najlepsza
29 lipca nad zalewem w Grzędach w Czarnym Borze odbyły się już XIV zawody triatlonu w wydaniu amatorskim. Na starcie stanęło 20 śmiałków w tym 6 kobiet. Pierwsze miejsce w gronie pań zajęła kamiennogórzanka Zenobia Kubielewicz (na zdjęciu), natomiast wśród zawodników Marek Henczka.
#SPORT
0
Trzy medalowe duety
Doskonale w Akademickich Mistrzostwach Europy – EUSA Split 2017 spisały się polskie duety, które przywiozły trzy komplety medali. Dwa wywalczyły dziewczyna, a jeden mężczyźni. Wysokie 8. miejsce w parze z Justyną Mróz zdobyła kamiennogórzanka Aleksandra Druciak (na zdjęciu).
#SPORT
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama