DO GÓRY
#reklama

Wybory uzupełniające


     
    Udostępnij

Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Jeleniej Górze opublikowała już informację na temat wyborów uzupełniających w Kamiennej Górze.

Obecnie rada miejska pracuje w 14-osobowym składzie (bez jednego radnego). W okręgu wyborczym nr 7 (ulice Fryderyka Chopina, Jedwabna, Jeleniogórska 1 - 30A, Józefa Lompy, Szkolna, Towarowa) do rady dostał się Janusz Chodasewicz, który wygrał w II turze wybory burmistrza. W związku z tym 16 listopada komisarz wyborczy wygasił jego mandat. Na mocy tej decyzji 20 listopada wojewoda wydał zarządzenie o przeprowadzeniu wyborów uzupełniających. Mają się one odbyć w niedzielę 10 lutego 2019 roku. Do 17 grudnia urząd ma obowiązek wydać stosowne obwieszczenia o granicach okręgów itp. Do tego samego dnia muszą się zawiązać komitety, które mają zamiar wystawić kandydata na radnego. Do 6 stycznia będzie można zgłaszać kandydatów. Do 8 lutego trwać będzie kampania wyborcza. 10 lutego, od 7.00 do 21.00 odbywać się będzie głosowanie.
Red.

Czytaj również

#reklama
Będą pociągi (rozkłady)
Dobra wiadomość dla osób, które podróżują komunikacją publiczną. Kamienna Góra i Lubawka będą miały stałe codzienne połączenie kolejowe.
#AKTUALNOŚCI
4
Kino za Rogiem w Bolkowie (1 - 9 grudnia)
#KULTURA
0
Kino za Rogiem w Kowarach - grudzień 2018 r.
Zapraszamy do miesięcznego repertuaru kina w Kowarach. Seanse dla dzieci i dorosłych.
#KULTURA
0
Mały Jubileusz (galeria)
W piątek, 30 listopada odbyły się w auli SP nr 1 w Kamiennej Górze – V Jesienne Prezentacje. Pomysłodawcą imprezy jest wicedyrektor szkoły Dorota Jahołkowska. Na scenie zaprezentowali się wokaliści, recytatorzy, tancerze ze szkoły oraz absolwenci.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama