DO GÓRY
#reklama

Wpadli z narkotykami


     
    Udostępnij

Po północy 30 kwietnia policjanci z Lubawki zatrzymali 2 mężczyzn oraz towarzyszącą im nieletnią dziewczynę. Podejrzewając ich posiadanie narkotyków, przeszukali ich auto. Podejrzenia się potwierdziły.

Podczas patrolu funkcjonariusze zobaczyli stojący na poboczu pojazd z sąsiedniego powiatu. Gdy poprosili kierowcę o dokumenty, wyczuli zapach marihuany. W trakcie przeszukania auta, znaleźli w nim ten narkotyk, a także zapakowane w woreczek kryształki amfetaminy. Okazało się, że dwaj mężczyźni w wieku 20 i 23 lat, mieszkańcy gminy Czarny Bór, udzielali narkotyków nieletniej. Wykazało to badanie narkotestem.
Narkotyki ujawnione w samochodzie zostały zabezpieczone, a 16-latka przekazana prawnym opiekunom. Kierowca i pasażer auta zostali zatrzymani. Policjanci przedstawili im zarzuty posiadania oraz udzielania środków odurzających, do których podejrzani się przyznali.
Za posiadanie narkotyków grozi im kara do lat 3, natomiast za udzielanie do lat 8. W tej sprawie Prokuratura Rejonowa w Kamiennej Górze wszczęła śledztwo.
Pg/ zdjęcie ilustracyjne (archiwum RTI)

Czytaj również

#reklama
Jak? Gdzie? Kiedy? (weekend 11-13 maja)
Przed nami weekend pełen atrakcji!
#KULTURA
0
Na co do kina? (11-17 maja)
Zapraszamy do naszego cotygodniowego poradnika kinomana. Kina w: Jeleniej Górze, Wałbrzychu, Sokołowsku, Krzeszowie i Kowarach.
#KULTURA
0
Rowerowa niedziela
W Kamiennej Górze nie ma jeszcze ścieżki rowerowej, ale jest grupa cyklistów z utęsknieniem czekających na jej wybudowanie. Zanim będą mogli jechać swoim własnym bezpiecznym pasem asfaltu chcą w pełni korzystać z ulic w mieście. I do tego też zachęcają innych mieszkańców. Zawiązała się inicjatywa Rowerowa Niedziela w Kamiennej Górze.
#RÓŻNE
0
Hiszpański klimat
Filharmonia Sudecka w Wałbrzychu zaprasza na koncert symfoniczny.
#KULTURA
0

Komentarze

Obiektywny
2018-05-12 07:16
Nie bylo to zbyt madre z ich strony, ale 11lat zakonczy im tak naprawde zycie. Kazdy byl mlody i robil glupoty, zabrac im prawko na rok i spora grzywna ale nie 11 lat
Stefan
2018-05-11 20:51
Bardzo dobrze chłopaki oby tak dalej. Wyłapać tych (...) Trzymam kciuki za was i liczę że narkomanii zalicza więcej wpadek. Brawo jeszcze raz. Pozdrawiam
😊😊😊😊

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama