DO GÓRY
#reklama

Wpadka Janosika


     
    Udostępnij

Policjanci z kamiennogórskiej komendy zatrzymali 6 września 39-letniego mężczyznę. Jak ustalili, dopuszczał się on notorycznych kradzieży sklepowych w mieście.

Proceder ten uprawiał od czerwca do września. Kradł głównie artykuły spożywcze, chemiczne i drogi alkohol. Ograbił co najmniej kilka sklepów w Kamiennej Górze. Ile dokładnie, badają teraz policjanci. Wiadomo jednak, że z każdego sklepów wynosił towar wart nie mniej niż 500 złotych.
– Przedstawiliśmy mu zarzuty, do których się przyznał – mówi Grzegorz Szewczyk, oficer prasowy KPP w Kamiennej Górze. – Tłumaczył, że część rzeczy zjadł, napoje alkoholowe wypił, a resztę rzeczy... rozdawał swoim kolegom.
39-latkowi, który chciał naśladować Janosika, grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny. Zatrzymany był już karany za podobne przestępstwa. Teraz kolejny raz stanie przed sądem.
MB

Czytaj również

#reklama
Rywalizowali wokół skoczni (galeria)
W ostatnią niedzielę (10 września) odbyła się w Lubawce 23. edycja Międzynarodowych Otwartych Zawodów w Kolarstwie Górskim przy skoczni narciarskiej „Krucza Skała”. Swoje umiejętności mogły sprawdzić dzieci, zawodnicy bez i z licencją oraz seniorzy i mastersi.
#SPORT
0
Wygrali faworyci (galeria)
W ostatnią sobotę na kortach w Lubawce odbył się kolejny turniej deblowy tenisa ziemnego o puchar im. Stanisława Wałendzisa. Imprezę po raz czwarty wygrali mieszkańcy Lubawki - Rafał i Mateusz Kuniejowie - zawodnicy miejscowego Lubawskiego Towarzystwa Tenisowego.
#SPORT
0
Barwy Emocji w Krynicy
Krynica to nie tylko XXVII Forum Ekonomiczne. W uzdrowisku w ubiegłą sobotę 9 września swoje prace zaprezentowała kamiennogórska malarka. W Centrum Kultury - Galeria Siedlisko odbył się wernisaż wystawy Bernadety Nowak.
#KULTURA
0
Medale filatelistów
W Gminnym Ośrodku Kultury w Czeremsze od 6 do 9 września odbywała się Młodzieżowa Wystawa Filatelistyczna „111 lat Wielkiej Magistrali Kolejowej Siedlce – Bołogoje”. Wśród wystawców byli przedstawiciele z Kamiennej Góry.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Młody
2017-09-13 12:38
Patologia.Recedywe trzeba tempić. Do kamieniołomu z n8m a nie do cieplej ciupy :-(

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama