DO GÓRY
#reklama

Włamał się i okradł


     
    Udostępnij

Funkcjonariusze kamiennogórskiej policji zatrzymali w środę 15 listopada sprawcę kradzieży mieszkaniowej.

Zatrzymany to 34-letni mieszkaniec miasta. Włamał się do mieszkania pod nieobecność jego właścicielki i i ukradł wartościowe przedmioty m.in. elementy metalowe, które sprzedał w skupie złomu. Zabrał również kar bankomatową, na której naniesiony był jej kod PIN. Złodziej wypłacił pieniądze z rachunku.
34-latek usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniami oraz kradzieży. Sprawca przyznał się do zarzucanych czynów. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

MB

Czytaj również

#reklama
Zapowiedź dolnośląskiej IV ligi
W najbliższy weekend zostanie rozegrana na 8. boiskach ostatnia kolejka rundy rewanżowej. Do lidera Apisu wybierają się zawodnicy kamiennogórskiej Olimpii. Faworytem są gospodarze, ale jak pokazał Górnik Złotoryja również z boiska lidera można wywieść punkt.
#SPORT
0
Senator pod ratuszem
W piątek 17 listopada o godzinie 12.00 pod ratuszem odbyła się konferencja prasowa senatora Krzysztofa Mroza (PiS).
#AKTUALNOŚCI
2
Uwaga! Co najmniej do południa droga zamknięta
Dziś (piątek 17 listopada) o godzinie 1:00 w nocy doszło do wypadku cysterny przewożącej 27 ton mączki dolomitowej. Ciężarówka przewróciła się do rowu, a naczepa z cysterną zatarasowała drogę wojewódzką 367 na wysokości skrzyżowania Pisarzowice - Rędziny.
#AKTUALNOŚCI
3
Płomyk się zrehabilitował (galeria)
Gospodarze w ubiegłej kolejce doznali klęski 7:0 w pojedynku ze Skalnikiem Czarny Bór. W ostatnią niedzielę podopieczni Tomasza Resela szybko się zrehabilitowali za wcześniejszą porażkę i zawrócili Potok takim samym rezultatem. Cztery gole zaliczył dla miejscowych Rudzki.
#SPORT
0

Komentarze

sss
2017-11-18 12:11
hmmmmm " usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniami oraz kradzieży " za szybko piszecie te posty z głową !!

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama