DO GÓRY
#reklama

Włam na strych


     
    Udostępnij

Nawet do 10 lat więzienia może grozić młodemu mężczyźnie podejrzanemu o włamanie do pomieszczeń strychowych w Kamiennej Górze. Policja oskarża zatrzymanego w tej sprawie o kradzież m.in. obuwia, ale i elektronarzędzi.

Kamiennogórscy funkcjonariusze 5 lutego zatrzymali 17-letniego mieszkańca Kamiennej Góry. Nastolatek jest podejrzany o kradzież z włamaniem.
– Po wyłamaniu desek z jednej ze ścianek, wszedł do pomieszczenia, skąd skradł markowe buty, elektronarzędzia w postaci wiertarek, wiertarko - wkrętarki, szlifierki kątowej oraz 2000 szt. papierosów – wyjaśnia Grzegorz Szewczyk z policji.
Funkcjonariusze po kilku godzinach zatrzymali sprawcę włamania oraz odzyskali część skradzionego mienia.
– Młody chłopak nie był w stanie wyjaśnić policjantom motywu swojego działania – dodaje rzecznik komendy. – Niewykluczone, że na swoim koncie może mieć więcej podobnych przestępstw.
Za czyny, o które jest podejrzany, odpowie teraz przed sądem. Grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
Wsp. KPP Kamienna Góra

Czytaj również

#reklama
Bez prądu (13-14 lutego)
Zobacz, gdzie w nadchodzących dniach nie będzie prądu.
#RÓŻNE
0
Śląscy mistycy w nowej bibliotece ksiąg tajemnych
Właśnie ukazał się nowy ciekawy projekt internetowy. To zbiór niemal 2 tysięcy zeskanowanych ksiąg z zakresu dawnej wiedzy tajemnej, mistycznej czy nawet okultyzmu. Projekt jest współfinansowany przez Dana Browna, autora bestsellerowych powieści z wątkami historycznymi. W zaprezentowanym księgozbiorze natrafiamy na nazwiska twórców związanych z naszym regionem.
#KULTURA
1
Walenty z Krzeszowa
Już 14 lutego kościół wspomina świętego Walentego - biskupa i męczennika. Krzeszowskie opactwo zaprasza do nawiedzenia relikwii św. Walentego, które od 10 do 14 lutego będą wystawione w bazylice krzeszowskiej.
#KULTURA
0
Region zakochanych
Od Lubawki po Książ - sposobów na niebanalne walentynki u nas nie brakuje!
#RÓŻNE
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama