DO GÓRY
#reklama

Wiosenne malowanie


     
    Udostępnij

Uwaga na drogach w centrum Kamiennej Góry mogą być utrudnienia.

Trwa odświeżanie znaków poziomych na drogach w mieście.
red.

Czytaj również

#reklama
Nowak w bramce Elany
Wczoraj, 18 kwietnia w zaległym spotkaniu 18. kolejki piłkarze III-ligowej Elany Toruń na własnych obiektach podejmowali Kotwicę Kołobrzeg (6 miesięcy bez porażki). Gospodarze wygrali skromnie 1:0. W bramce miejscowych stał po raz kolejny kamiennogórzanin – Michał Nowak (na zdjęciu), który zachował czyste konto.
#SPORT
0
Są rozkłady! (pociągiem do Czech przez Kamienną Górę, Lubawkę i Mieroszów od 28 kwietnia)
Koleje Dolnośląskie wreszcie podały na swojej stronie rozkłady jazdy pociągów sezonowych do Czech (zarówno tych przez Kamienną Górę i Lubawkę, jak i nowości przez Mieroszów). Potwierdziło się to, o czym pisaliśmy. Na odcinku Kamienna Góra – Sędzisław do odwołania będzie obowiązywała zastępcza komunikacja autobusowa.
#AKTUALNOŚCI
3
Prezes kontra prezes
Wadliwe zwolnienia to u nas plaga. Iwona Krawczyk, była prezes zarządu Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Kamiennej Górze, wygrała z obecnym zarządem strefy. Chodzi o niezgodne z prawem, zdaniem sądu, jej zwolnienie w 2016 roku.
#AKTUALNOŚCI
3
Szukamy dziennikarzy!
Lubisz pisać? Chcesz się sprawdzić w zawodzie dziennikarza? Zapraszamy na rozmowę!
#RÓŻNE
0

Komentarze

Tkacz Śląski
2018-04-20 19:11
Polecam Panu, panie Januszu rzut oka na pomalowane przejścia dla pieszych.Obejrzałem kilka z nich i widziałem jak "pomarańczowi" je malowali.Oto wrażenia: Warstwa farby jest tak cienka,że zaraz po wyschnięciu prześwituje już asfalt. Niedomalowania, prześwity. Do tego na każdy szeroki pas poszło 4 garście szklanych mikrokulek, co w nocy da zadziwiający odblask..

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama