DO GÓRY
#reklama

Wilki atakują


     
    Udostępnij

Czy coraz bardziej zuchwałe wilki zagrażają też ludziom?

Gospodarz z Czadrowa znalazł zagryzionego cielaka. Specjalistyczne badania potwierdziły, że do śmierci rasowego byczka doprowadziły wilki, które niedawno wróciły w nasze okolice. Tego samego dnia w Okrzeszynie dzikie zwierzę zaatakowało stado krów. Skończyło się na pogryzieniu. Rolnicy są wściekli, a władze mają teraz nie lada problem.
– Tak nie może być! To nas kosztuje ogrom pracy i nakładów finansowych – denerwuje się Rafał Paździor, właściciel stada z Czadrowa. To jego zwierzę zostało zagryzione przez wilka 19 maja nad ranem.

Więcej w RTI - już w kioskach!
Red. foto: ilustracyjne (freeimages.com)

Czytaj również

#reklama
Nowy numer Tygodnika już w kioskach!
O czym piszemy w RTI 21/2018 (910)? Z tym numerem Dodatek Gospodarczy LIDERZY BIZNESU.
#AKTUALNOŚCI
0
Liderzy Biznesu w RTI
Do wydania Tygodnika z 24 maja dołączamy kolejną edycję Liderów Biznesu, specjalnego dodatku poświęconego gospodarce. Jest to wydanie wyjątkowe. To dlatego, że w tym roku wiele znaczących w regionie firm obchodzi jubileusze.
#RÓŻNE
0
Symbol Ziemi Libereckiej
PTTK Ziemi Kamiennogórskiej zaprasza na kolejny rajd. Tym razem piechurzy będą na szlaku na Ještěd w Czechach, szczyt Grzbietu Jesztedzkiego.
#RÓŻNE
0
Rozśpiewana majówka
W najbliższą niedzielę, 27 maja, przy kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kamiennej Górze odbędzie się kolejna Rozśpiewana Majówka.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama