DO GÓRY
#reklama

Wielka podróż krasnali


     
    Udostępnij

Pod takim hasłem już w najbliższą sobotę, 29 lipca, w Gorzeszowie odbędzie się jubileuszowy XV Zlot Krasnali. Będzie mnóstwo atrakcji!

W tym roku impreza ma nie tylko ważne urodziny, ale i międzynarodowy format. Letni festyn gminy jest elementem polsko-czeskiego programu. W rezerwacie Głazy Krasnoludków na gości czekać będzie mnóstwo ciekawych zajęć, konkursów i innych atrakcji. Co najważniejsze, wszystkie będą dostępne za darmo. W programie m.in.: wyspa piracka, rozmaite warsztaty plastyczne, sprawnościowe. Będą wielkie bańki mydlane i malowanie twarzy. Oczywiście nie zabraknie dmuchańców, na których będzie można szaleć do woli. Na przebranych za krasnali i piratów czekać będą niespodzianki. O rozrywkę dodatkowo zadbają też clowni i animatorzy.
Jak na festyn przystało będą też stoiska gastronomiczne i jazdy kucykiem. Początek zabawy o godz. 15.00.
Wsp.

Czytaj również

#reklama
Wenecki reformator
Wyjątkowy koncert w Bolkowie.
#KULTURA
0
Piknik na trzeźwo
W sobotę 5 sierpnia na rynku w Chełmsku Śląskim odbędzie się piknik profilaktyczny pod hasłem „Trzeźwo, zdrowo i sportowo”. Organizują go MGOPS i MGOK.
#AKTUALNOŚCI
0
Sprawiedliwy remis (galeria)
W sobotnie popołudnie (22 lipca) piłkarze kamiennogórskiej Olimpii podejmowali w test meczu ekipę z Gorc. Po 90 minutach był remis 1:1. Prowadzenie gościom dał strzał Zbigniewa Bejnarowicza, natomiast wyrównał z rzutu karnego Przemek Powiertowski.
#SPORT
2
W poszukiwaniu metali
PTTK Ziemi Kamiennogórskiej zaprasza na kolejny rajd pieszy. Wyprawa z cyklu „Poznajemy Góry” tym razem poprowadzi miłośników turystyki krajoznawczej na Przedgórze Sudeckie.
#RÓŻNE
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama