DO GÓRY

W nocy huk, nad ranem ślady hamowania


     
    Udostępnij

Na ulicy Spacerowej w Kamiennej Górze doszło do kolizji.

Groźnie wyglądające zdarzenie uliczne miało miejsce w centrum w nocy z 5 na 6 lipca. Mieszkańców wystraszył huk. Okazało się, że kierowca busa wypadł z drogi. Skosił pojazdem słupy i wylądował na parkingu przed jednym z budynków. Pojazd prowadził 19-letni kamiennogórzanin. Nic poważnego mu się nie stało. Sprawę bada policja. Najprawdopodobniej kierujący nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni.
red.

Czytaj również

#reklama
Remont na raty
Po ponad roku od wyłonienia pierwszego wykonawcy miasto znów ogłosiło wyniki przetargu na remont Centrum Kultury. Wykona go znana firma Rokom. Co ciekawe, choć wartość robót opiewa na bez mała 13 000 000 zł, wykona zaledwie część planowanych inwestycji!
#AKTUALNOŚCI
5
36. Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych
Tegoroczny festiwal – już trzydziesty szósty – to tradycja regionu, przedsięwzięcie wyjątkowe, prekursorskie, które wyznaczyło kierunek rozwoju wielu twórcom. Nie tylko mieszkańcom trudno sobie wyobrazić lipiec bez ulicznych przedstawień. Wiele osób z Polski planuje swoje urlopowe peregrynacje tak, by wiodły przez Jelenią Górę właśnie w czasie festiwalu. Bo też oferta artystyczna będzie bardzo atrakcyjna.
#KULTURA
0
Na co do kina? (6 – 12 lipca)
Zapraszamy do naszego cotygodniowego przewodnika dla kinomana.
#KULTURA
0
Kulturalny rozkład jazdy RTI – lipiec 2018 r.
Repertuary jednostek kultury w regionie. Teatry, filharmonie i kina. Jelenia Góra, Wałbrzych, Kowary, Krzeszów, Sokołowsko.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama