DO GÓRY
#reklama

Uwaga! Zablokowana droga


     
    Udostępnij

Około 30 minut temu (godz. 8.15, wtorek 7 listopada) doszło do wypadku na drodze pomiędzy Krzeszowem a Grzędami. Trasa jest zablokowana.

Kobieta, która prowadziła peugeota, została ranna. Pogotowie zabrało ją do szpitala. Na miejscu pracują służby. Policja wyjaśnia okoliczności, w których doszło do wypadku. Trasa jest w tej chwili nieprzejezdna.


MB/FOTO: AP

Czytaj również

#reklama
Kamiennogórski ślad
W środę 15 listopada obchodzimy 155. lecie urodzin noblisty Gerharta Hauptmanna. Pisarz urodził się w Szczawnie-Zdroju, a dorosłe życie spędził w Jagniątkowie w Jeleniej Górze. Jest w biografii jego rodziny jednak również kamiennogórski akcent.
#RÓŻNE
0
Rozbój nad ranem
Kryminalni z Kamiennej Góry zatrzymali podejrzanych o rozbój mężczyzn. Obaj są już w areszcie śledczym.
#AKTUALNOŚCI
1
Obudź czujność!
W poprzednim sezonie grzewczym (1 września 2016 – 30 kwietnia 2017) roku w całym kraju odnotowano 4685 zdarzeń związanych z tlenkiem węgla, poszkodowane zostały 2903 osoby, a 61 poniosło śmierć. Przyczyny tragedii są z roku na rok te same: zaniedbanie, niewiedza, ignorancja przepisów, wadliwe instalacje odprowadzania spalin, brak właściwej wentylacji pomieszczeń.
#AKTUALNOŚCI
0
3 za 3
Warto w czwartek 9 listopada wybrać się do Wałbrzycha. Tamtejsza atrakcja – Stara Kopalnia, czyli centrum nauki i sztuki zorganizowane w dawnej kopalni Julia – obchodzi 3. urodziny.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama