DO GÓRY
#reklama

Uwaga, zablokowana droga do Kowar!


     
    Udostępnij

Na Przełęczy Okraj bliżej Ogorzelca strażacy zabezpieczają miejsce wypadku samochodu, który przewoził blisko 100 butli z gazem. Auto na łuku drogi wypadło z jezdni i uderzyło w rów. Kierowca został zakleszczony we wraku.

Butle wypełnione gazem wypadły z przyczepy. Nie wiadomo, czy doszło do ich uszkodzenia. Na miejsce jedzie specjalistyczna jednostka straży pożarnej w Wałbrzych, która zajmuje się usuwaniem zagrożeń chemicznych. Droga do Kowar jest zablokowana. Należy się spodziewać, że tak będzie jeszcze przez kilka godzin.

MB/FOTO: AP

Czytaj również

#reklama
Zarośnięte groby
– Serce się kraje, kiedy się na to patrzy – skarży się nasza Czytelniczka, która odwiedziła w weekend groby bliskich w Kamiennej Górze. – Zarośnięte aleje, wybujały żywopłot, bałagan.
#AKTUALNOŚCI
9
Woda z dodatkami
Od co najmniej trzech miesięcy z kranów w Marciszowie leci brudna woda. Nie dotyczy to całej wsi, ale mieszkańców ulicy Spółdzielczej. – Nie da się tego pić, bo po zagotowaniu wytrąca się rdzawy osad. Białe ubrania po praniu są brudne od żółtych plam – mówią mieszkanki ulicy Spółdzielczej.
#AKTUALNOŚCI
0
Zatrzymali dilera?
Funkcjonariusze z kamiennogórskiego wydziału kryminalnego zatrzymali nastolatka, który miał przy sobie kilkadziesiąt porcji marihuany i haszyszu.
#AKTUALNOŚCI
2
Postawieni pod ścianą
Mieszkańcy spółdzielczych bloków w Lubawce czują się oszukani. Za wymianę instalacji gazowej w mieszkaniach zapłacili horrendalne kwoty.
#AKTUALNOŚCI
5

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama