DO GÓRY
#reklama

Uwaga! Burze z gradem


     
    Udostępnij

Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu wydało ostrzeżenie o niebezpiecznych burzach, jakie dzisiejszego wieczora i nocy (10 sierpnia) mogą wystąpić na naszym terenie.

BPM prognozuje, że od godziny 18:00 do 05:30 nad ranem 11 sierpnia możliwe jest wystąpienie burz z opadami deszczu od 35 mm do 50 mm, lokalnie do 70 mm oraz porywami wiatru do 90 km/h. Możliwe są huraganowe porywy wiatru powyżej 100 km/h. Miejscami również grad. Najintensywniejsze zjawiska wystąpią w pierwszej połowie nocy.
Prawdopodobieństwo zjawisk oceniono na 80 proc.
Red. / FOTO: Ilustracyjne, www.pl.freeimages.com

Czytaj również

#reklama
Napad w biały dzień
Napastnik pojawił się w sklepie tuż po otwarciu. – Udawał klienta, który chce się rozejrzeć – mówią właściciele sklepu jubilersko-zegarmistrzowskiego przy Karola Miarki w Kamiennej Górze. Nagle uderzył pięścią w szklaną gablotę, chwycił z niej dwie tacki z biżuterią i wybiegł, nim ktoś zdążył go zatrzymać.
#AKTUALNOŚCI
0
Rewolucja w śmieciach
Tak niektórzy określają nowe przepisy dotyczące gospodarki odpadami. Na wyrost. Zamiast rewolucji będzie zmiana. Do czarnych, zielonych i żółtych kubłów dojdą dwa inne: niebieski i brązowy.
#AKTUALNOŚCI
1
Nowy nr RTI już w kioskach!
W najnowszym RTI:
#AKTUALNOŚCI
0
Festiwal nad zalewem
W przedostatni weekend wakacji (19-20 sierpnia) w Kamiennej Górze odbędzie się polsko-czeski festiwal „Muzyka bez granic”.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama