DO GÓRY
#reklama

Uprawiał u rodziców


     
    Udostępnij

Policjanci z Kamiennej Góry ujawnili i zlikwidowali nielegalną uprawę konopi indyjskich.

Należącą do 39-latka uprawę funkcjonariusze namierzyli na terenie posesji jego rodziców na terenie gminy Kamienna Góra. Nielegalne rośliny znajdowały się na podwórzu w pobliżu budynków gospodarczych.
– Policjanci łącznie zabezpieczyli 13 roślin konopi innych niż włókniste – wyjaśnia sierż. szt. Anna Słowińska z kamiennogórskiej policji. – Mężczyzna przyznał się do przedstawionych mu zarzutów uprawy środków odurzających.
Podejrzanemu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Red. wsp. KPP Kamienna Góra (foto: materiały operacyjne policji)

Czytaj również

#reklama
Kulturalny rozkład jazdy RTI – czerwiec 2018 r.
Repertuary jednostek kultury w regionie. Teatry, filharmonie i kina. Jelenia Góra, Wałbrzych, Kowary, Krzeszów, Sokołowsko.
#KULTURA
0
Spotkanie z pisarką (galeria)
W piątkowe przedpołudnie spotkaniem z Dorotą Combrzyńską-Nogalą rozpoczęły się Dni Kamiennej Góry oraz Noc Bibliotek w Kamiennej Górze.
#KULTURA
0
Drugie życie i czytanie (galeria)
Wczoraj (7 czerwca) w parku pomiędzy ogólniakiem a szkołą nr 1 w Kamiennej Górze odbyły się 2 integracyjne projekty. Pedagodzy i uczniowie z gimnazjum i LO przy Zespole Szkół Ogólnokształcących zaprosili młodszych kolegów z przedszkoli i „jedynki” na ciekawe edukacyjne wydarzenia.
#AKTUALNOŚCI
0
Czas na baseny!
Otwarte kąpieliska letnie zaczynają sezon. Już w najbliższy weekend – jeżeli dopisze pogoda – otwiera się jeden z czeskich basenów.
#RÓŻNE
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama