DO GÓRY
#reklama

Ukrywali się i wpadl


     
    Udostępnij

Kryminalni z komendy w Kamiennej Górze zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Obaj byli poszukiwani listami gończymi.

W poniedziałek 26 listopada w jednym z przedsiębiorstw w powiecie trzebnickim policjanci zatrzymali 58-letniego mężczyznę. Ukrywał się, bo nie miał zamiaru odsiadywać za kratami 10 lat za rozboje i przestępstwa przeciwko mieniu. Był zaskoczony, gdy przyszli po niego funkcjonariusze.
Tego samego dnia, także w powiecie trzebnickim, policja zatrzymała poszukiwanego 32-latka z Kamiennej Góry. Ukrywał się w hostelu przed odsiadką kary za przestępstwa przeciwko mieniu.
Obaj zatrzymani zostali przetransportowani do aresztu śledczego.
Red. foto ilustracyjne (archiwum RTI)

Czytaj również

#reklama
Nibylandia w teatrze
W najbliższą niedzielę, 9 grudnia o godz. 12.30 Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu zaprasza na spektakl PIOTRUŚ PAN w reżyserii Karoliny Maciejaszek, opowiadający o chłopcu, który postanowił nigdy nie dorastać.
#KULTURA
0
Kino za rogiem w Krzeszowie - grudzień 2018 r.
Repertuar Kina za Rogiem przy Centrum Biblioteczno-Kulturalnym Gminy Kamienna Góra.
#KULTURA
0
Wybory uzupełniające
Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Jeleniej Górze opublikowała już informację na temat wyborów uzupełniających w Kamiennej Górze.
#AKTUALNOŚCI
0
Będą pociągi (rozkłady)
Dobra wiadomość dla osób, które podróżują komunikacją publiczną. Kamienna Góra i Lubawka będą miały stałe codzienne połączenie kolejowe.
#AKTUALNOŚCI
4

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama