DO GÓRY
#reklama

Uderzenie burzy (GALERIA)


     
    Udostępnij

Wczoraj (piątek 11 sierpnia) w powiecie kamiennogórskim szalały ulewny deszcz, burze i wiatr. W wielu miejscowościach te nagłe i bardzo silne zjawiska atmosferyczne wyrządziły sporo szkód.

Ucierpiały nie tylko liczne drzewa, które wskutek uderzeń piorunów i porywistego wiatru upadały na drogi lub stawały w płomieniach. Straty ponieśli także ludzie. Szalejąca nawałnica powybijała w samochodach szyby, uszkodziła dachy domów, zniszczyła ogrodzenia. W Gorzeszowie, jak donoszą mieszkańcy tej wsi, trąba powietrzna porwała stado kaczek. Strażacy, pracownicy energetyki i ratownicy mieli ręce pełne roboty.

Szeroko o tym już w czwartek 17 sierpnia w RTI
mb/ FOTO: Krzysztof Sopata/AP/EK

Czytaj również

#reklama
Żwirownia wciąż na topie
To zaskakujące, jakim powodzeniem cieszy się tzw. żwirownia w Krzeszówku. Wypoczywać i kąpać się w zalanym wyrobisku przyjeżdżają dziadkowie z wnukami, rodziny z maleńkimi dziećmi. Nie zważają na zakaz kąpieli i śmietnik dookoła.
#AKTUALNOŚCI
7
Zestaw par Pucharu Polski
Na trzy dni przed rozpoczęciem rozgrywek IV ligi i jeleniogórskiej klasy okręgowej odbędą się mecze pucharowe – pierwszej rundy JOZPN. Niektóre kluby zmieniły termin spotkań.
#SPORT
0
Matka na bani
Kamiennogórscy policjanci zatrzymali 33-letnią kobietę, która będąc kompletnie pijana, usiłowała opiekować się swoim 15-miesięcznym synkiem. W organizmie miała blisko 4 promile alkoholu!
#AKTUALNOŚCI
0
Patrioci w Krzeszowie
W niedzielę 13 sierpnia odbędą się w Krzeszowie uroczystości z okazji Roku Generała Hallera, 100. rocznicy powstania Błękitnej Armii oraz 150-lecia Sokolstwa Polskiego. Tego dnia odbędzie się ponadto ceremonia przekazania przedstawicielom starostwa trzech relikwiarzy z ziemią z miejsc kaźni Polaków.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama