DO GÓRY
#reklama

Udany semestr (galeria)


     
    Udostępnij

Za taki ostatnie pół roku spędzone w szkole mogą uznać uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, którzy podczas wtorkowego apelu otrzymali gratulacje za wyniki osiągnięte w ostatnim czasie. Podsumowanie pierwszego semestru to tradycja w szkole. To również dobra motywacja do zawalczenia o jeszcze lepsze oceny i osiągnięcia na świadectwie.

Apel odbył się 6 lutego. Uczniowie indywidualnie oraz całe klasy otrzymali gratulacje za wyniki oraz frekwencję czy też osiągnięcia pozalekcyjne. W szkolnym konkursie „Prymus” w kategorii szkoła branżowa I stopnia najlepsze wyniki mieli: Natalia Jelińska, Dawid Figura, Katarzyna Ropelewska. W technikum: Maja Cabała, Marta Górowska i Nikola Poręba. W konkursie na najlepszą frekwencję w szkole I miejsce zajęła klasa 1 a technik logistyk z innowacją pedagogiczną logistyka w wojskowości (90,1 proc.). Na wyróżnienie zasłużyli również uczniowie, którzy wykazali się 100 procentową frekwencją. Gratulacje trafiły do kilkunastu osób, którym udała się ta sztuka. Dyplomy otrzymali też kadeci z klas mundurowych. Szkoła wyróżniła m.in. uczestników zawodów strzeleckich im. Żołnierzy Września 1939. Są to: Mateusz Czerwiński (I miejsce w strzelaniu z karabinka KBKS) oraz Krystian Kałużny, Patryk Jesionka i Paweł Wąsala (I miejsce drużynowe w rzucie granatem). Ponadto podziękowania trafiły do uczniów, którzy zostali wyróżnieni przez instruktorów na obozie szkoleniowym na terenie jednostki 10 Brygady Kawalerii Pancernej Świętoszowie. Tytuł najlepszego kadeta I semestru otrzymali: Jakub Morawski, Ewelina Szymczak, Karolina Matłoka, Dagmara Dziubacka oraz Mateusz Jasiński.
Swoje wyróżnienia odebrali też uczniowie z osiągnięciami sportowymi. Trafiły one do: Natalii Dobrzanskiej, Eweliny Bil, Sylwii Ewy, Nikoli Kożuch, Michała Bijaka, Nikodema Kumorka, Michała Kosala. Ponadto opiekunowie wyróżnili uczniów za udział w konkursach: Najładniejszy Stół Bożonarodzeniowy oraz za udział w Dolnośląskich potyczkach hotelarskich. W tej ostatniej kategorii wyróżnienie trafiło na ręce: Kamila Wierzyńskiego oraz Marty Górowskiej.
Red.

Czytaj również

#reklama
Wymiana na bis
Po sukcesie pierwszej edycji gminnego „swap party” w grudniu ubiegłego roku Gminne Centrum Biblioteczni-Kulturalne w Pisarzowicach zaprasza na drugą odsłonę tej nietypowej imprezy.
#RÓŻNE
0
Nietrzeźwi w trzeźwy poranek
Podczas akcji policji wpadli kierowcy auta i roweru, jadący pod wpływem alkoholu.
#AKTUALNOŚCI
0
Trening Sudetów
Jutro, tj 7 lutego KS Sudety Kamienna Góra zaprasza na trening siatkówki dziewczynki z roczników 2004 (klasy 7) i 2005 (klasy 6). Inauguracyjne spotkanie odbędzie w sali gimnastycznej kamiennogórskiego ZSO przy ul. Słonecznej o godzinie 17:00.
#SPORT
0
Dwa gole w bramce Kwarcu (galeria)
W niedzielę w pojedynku sparingowym starły się A-klasowe drużyny – Victorii Czadrów i Kwarcu Pisarzowice. Mecz był toczony w żywym tempie. Gospodarze okazali się lepsi o dwie bramki. Ich autorami zostali – Stepko i Siwiński.
#SPORT
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama