DO GÓRY

Uciekał po kolizji


     
    Udostępnij

Wczoraj (7 stycznia) w Boguszowie-Gorcach doszło do stłuczki. Mitsubishi na kamiennogórskich tablicach rejestracyjnych uderzył w chevroleta należącego do mieszkańca Czarnego Boru. Po zdarzeniu kamiennogórzanin nie zatrzymał się i odjechał. W pościg za nim ruszyli poszkodowany czarnoborzanin, a także policja.

Mundurowi zatrzymali mitsubishi jeszcze przed wjazdem do Kamiennej Góry. Okazało się, że 30-letni kierowca nigdy nie miał prawa jazdy. W niedzielę 7 stycznia prowadził auto pod wpływem alkoholu. Wydmuchał w sumie 1,4 promila. W samochodzie przewodził dziecko.
Na miejsce zatrzymania dotarł też poszkodowany kierowca chevroleta. Poprosił policjantów o wezwanie karetki pogotowia, która przewiozła go do szpitala.

MB

Czytaj również

#reklama
Piernikowy zamek (galeria)
Nasi lokalni producenci i twórcy pokazali się na III Spotkaniu Piernikarskim w Pałacu Kamieniec pod Kłodzkiem. Impreza zgromadziła w niedzielę 7 stycznia osoby zainteresowane wiekową tradycją piernikarstwa. W konkursie na najładniejszy domek z piernika 2. miejsce zajęła mieszkanka powiatu kamiennogórskiego.
#AKTUALNOŚCI
0
Zimowe Rudawy
Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział Ziemi Kamiennogórskiej zaprasza na 45. Rajd Zimowy. To cykl wypraw na 4 trasach. Pierwsza wycieczka odbędzie się w sobotę 20 stycznia.
#RÓŻNE
0
Koncert sygnalistów myśliwskich
W kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Kamiennej Górze w sobotę 6 stycznia wystąpił Sudecki Chór Rogów Myśliwskich. Tworzą go połączone zespoły Odgłosy Kniei z Okręgu Wałbrzyskiego PZŁ oraz Durlakowe Rogi KŁ Leśnik w Jarkowicach z Okręgu Jeleniogórskiego.
#KULTURA
0
Bez prądu (10 stycznia)
Zobacz, gdzie w nadchodzących dniach nie będzie prądu.
#RÓŻNE
0

Komentarze

M.z.Marciszowa
2018-01-13 15:49
Bandziory pozabijaja ludzi do kryminału.i dozywotni zakaz jazdy
Ryś
2018-01-09 08:59
Rwać chwasty, bo bezszczelnie na żywca robią co chcą.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama