DO GÓRY
#reklama

Turystyczny wstyd


     
    Udostępnij

Przedstawiciel właściciela obiektu raz za razem zapewnia, że niebawem prace ruszą. – Od piątku (21 lipca) czekam na maila z USA w sprawie finansowania naszej inwestycji – przekonuje Paweł Gil, reprezentant firmy, która niemal 10 lat temu odkupiła od samorządu przejęty od PKP dworzec w Lubawce.

W zapewnienia inwestorów o tym, że za chwilę remont ruszy, nikt już nie wierzy. Ludzie zastanwiają się raczej nad tym, co z pozostałością po po dworcu będzie dalej.
– Stawiam, że się zawali, albo ją rozbiorą i zostanie pusty plac – mówi młody mieszkaniec Lubawki (personalia do wiadomości redakcji). – Chyba lepiej, żeby rozebrali, niż ma tak stać i straszyć w samym środku miasta.

Więcej o tym w RTI
EK

Czytaj również

#reklama
Konkurs odroczony
W kwietniu burmistrz Krzysztof Świątek wydał szeroko komentowane zarządzenie. Poza konkursem powołał na p.o. dyrektora miejskiej biblioteki osobę spoza środowiska bibliotekarskiego. Na łamach RTI uspokajał wówczas, że po 3 miesiącach rozpisze konkurs. Tak się nie stało.
#AKTUALNOŚCI
5
Sportowa rodzina z Kamiennej Góry
W ostatnią sobotę centrum Szklarskiej Poręby opanowali miłośnicy biegów górskich, którzy wystartowali w 5.PKO Półmaratonie Wielka Izerska oraz 2. PKO Małej Pętli Izerskiej na dystansie 10 km. Triumfowali w biegach Ukrainiec Sergii Rybak oraz Kamil Makoś.
#SPORT
0
Groń w dziesiątce
Dwudziestego drugiego lipca w Zieleńcu odbył się XIV Supermaraton- Klasyk Kłodzki na dwóch dystansach 70 i 95 km. W imprezie swój udział zaznaczyło dwóch cyklistów z Ostrego Koła Lubawka – Karol Groń (na zdjęciu) i Dominik Bukowski. Ten pierwszy był 9. w open na dłuższej trasie.
#SPORT
0
Bieniek w środku
23 lipca odbył się w Bielawie Super Bieg. Zawodnicy mieli do wyboru dwie trasy długości 21 km oraz 12 km. Wygrali je Patryk Chrzanowski i Piotr Holly. Młody zawodnik z Lubawki - Grzegorz Bieniek był 80 (na zdjęciu).
#SPORT
0

Komentarze

Abelard
2017-08-03 11:26
Turystyczny wstyd to ten śmietnik pod Zadzierną
tereza
2017-07-29 14:07
Ludzie są bardzo naiwni i nie wynika to z ich krystalicznego charakteru,więc wierzą w różne obietnice.A wystarczyło by nie egzaltować się tym,że ktoś coś obieca i czekać na rezultat tych obietnic(czasami bardzo długo lub do świętego Dygdy)
Zakup czy dzierżawa( i związane z tym remonty,odbudowy) takich molochów jak dworzec w Lubawce czy zamek w KG posiada zawsze dwie strony medalu.Szczególnie w takich małych miejscowościach.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama