DO GÓRY

Tłumy w Arado


     
    Udostępnij

Latem kamiennogórska atrakcja przeżywa oblężenie. Nawet kilkaset osób dziennie odwiedza podziemną trasę turystyczną.

– Przyjeżdżają turyści indywidualni oraz wycieczki zorganizowane – mówi Maciej Regewicz, kierownik atrakcji. – Bywa, że odwiedza nas 100-osobowa wycieczka.
Przewodnicy mają więc sporo pracy. W ruchliwym dniu oprowadzają nawet ponad 500 gości. Są wśród nich zorganizowane wycieczki z biur turystycznych. Latem jest ich najwięcej. Z kolei jesienią trasę odwiedzają szkolne grupy. Czy w tym roku padnie rekord frekwencji? Okaże się po zliczeniu biletów.
Arado od kilku lat współpracuje z rozmaitymi atrakcjami, prowadząc wspólny marketing. Procentuje też udział w targach. Warto również dodać, że operator trasy w Kamiennej Górze jest także administratorem nowej wrocławskiej atrakcji, czyli muzeum Movie Gate pod placem Solnym. Swój oddział podziemna sieć będzie też miała w Jeleniej Górze (Wrota Czasu). Dzięki aktywności poza rodzimym miastem o Arado jest jeszcze głośniej na Dolnym Śląsku.
RG

Czytaj również

#reklama
Powrót do tradycji
W Uniemyślu odbędzie się cykl warsztatów w ramach projektu „Spotkajmy się w ogrodzie”. Inicjatywa ma na celu propagowanie tradycyjnych wiejskich ogrodów.
#RÓŻNE
0
Wilk i zając
Centrum Kultury w Kamiennej Górze zaprasza na sierpniową odsłonę cyklu „Mamo, tato – teatr przyjechał!”.
#KULTURA
0
Do zamku z rabatem
Ciekawa promocja Zamku Książ i Kolei Dolnośląskich.
#KULTURA
0
Powrót do przestępstwa
26-latek ma sporo na sumieniu. Poprzednia kara nie zniechęciła go do ponownego zejścia na złą drogę.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Rapanuja
2018-08-08 22:21
To juliuszu ciesz się dalej, turyści tutaj przyjeżdżają, śmiecą rozgladają się i jadą z niesmakiem.
Juliusz
2018-08-07 12:42
Naprawdę super pozytywna informacja , cieszę się ,że atrakcja jest wykorzystana i popularyzuje KG.Możliwe że dalsze wykorzystanie podziemi kamiennogórskich byłoby super sprawą , fakt ,że z Osówką nie możemy konkurować ale rywalizować zawsze ,są bunkry na ulicy Wiejskiej ,są podziemia pod górą Cmentarną ,mówi się o przejściach pod górą Parkową na ul.Lubawska i Słowackiego .Dużo słychać było o przejściu tunelem do sanatorium z terenu nowo budowanego Brikomarche . Gdyby to zagospodarować ,połączyć ścieżkami rowerowymi ,do Krzeszowa ,Antonówki ,Kolorowe jeziorka moglibyśmy stać się ciekawym miasteczkiem turystycznym .Pozdrawiam i życze miłego dnia.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama