DO GÓRY

Szukał go kamiennogórski sąd, znalazła wałbrzyska drogówka


     
    Udostępnij

Wałbrzyscy policjanci w minioną niedzielę dokonali zatrzymania 35-latka. Mężczyzna jechał samochodem osobowym pomimo orzeczonego sądowego zakazu kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi. Dodatkowo był on poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

17 września na ul. Sikorskiego w Wałbrzychu funkcjonariusze policji w Wałbrzychu postanowili zatrzymać wybrany w toku obserwacji samochód do kontroli drogowej.
– Okazało się, że kierowca, 35-latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Zostały mu one odebrane za wcześniejszą jazdę w stanie nietrzeźwości – mówi sierż. szt. Marcin Świeży, p.o. oficera prasowego KMP w Wałbrzychu. – Dodatkowo nie pierwszy raz jechał swoim samochodem pomimo orzeczonego zakazu sądowego.
Mundurowi ustalili także, że mężczyzna jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze celem osadzenia go w zakładzie karnym. 35-latek został zatrzymany.
– Za kierowanie pojazdem pomimo orzeczonego zakazu sądowego grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat – dodaje rzecznik komendy.
wsp. KMP Wałbrzych

Czytaj również

#reklama
Teatr w witrażowej
Kamiennogórskie Centrum Kultury zaprasza najmłodszych wraz z rodzicami na spektakl w ramach cyklu „Mamo, tato – teatr przyjechał!”.
#KULTURA
0
Utrudnienia dla podróżnych
W związku z zamknięciem skrzyżowania przy ul. Katowickiej komplikacje komunikacyjne będą mieli przez najbliższe dwa tygodnie podróżni korzystający z kursów do np. Wałbrzycha.
#RÓŻNE
2
Premiera w szkole i spektakl w teatrze
Teatr Dramatyczny im. Szaniawskiego zaprasza.
#KULTURA
0
Nowy komendant
Komenda Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze ma szefa. Został nim Sławomir Graczyk, który od maja pełnił obowiązki komendanta.
#AKTUALNOŚCI
1

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama