DO GÓRY

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Kamiennej Góry!


     
    Udostępnij

4 listopada tłumnie odwiedziliście lokale wyborcze i powierzyliście mi rządy Kamienną Górą na następne 5 lat. To wielki zaszczyt, ale też ogromna odpowiedzialność, którą przez ten wybór na mnie nałożyliście. Nie uchylam się od niej. Zrobię wszystko, by godnie Was reprezentować i zrealizować obietnice wyborcze.

Kampania wyborcza była trudna i nie zawsze czysta. Mimo to blisko 4 tysiące oddanych na mnie głosów dowodzi, że większość z Was przekonałem do swego planu dla Kamiennej Góry. Teraz pozostaje mi przekonać pozostałych. Wiem, że nie wszystkich się uda. Wiem też, że bez Waszej pomocy nie uda mi się wprowadzić zmian, które odmienią nasze miasto.
Dziękując za zaufanie i powierzony mi mandat burmistrza, zapraszam do współpracy wszystkich, którym leży na sercu dobro naszego miasta. Zapewniam, że jestem otwarty na wszelkie Państwa inicjatywy, pomysły i sugestie. Zmieniajcie Kamienną Górę razem ze mną. Dla lepszej przyszłości nas wszystkich, naszych dzieci i wnuków.
Janusz Chodasewicz

Czytaj również

#reklama
Kino za Rogiem w Krzeszowie - listopad 2018 r.
Repertuar Kina za Rogiem przy Centrum Biblioteczno-Kulturalnym Gminy Kamienna Góra.
#KULTURA
0
Kino za Rogiem w Kowarach - listopad 2018 r.
Zapraszamy do miesięcznego repertuaru kina w Kowarach. Seanse dla dzieci i dorosłych.
#KULTURA
0
Rajd na święto
Kamiennogórski oddział PTTK zaprasza na tradycyjny Rajd z Flagą.
#RÓŻNE
0
Rezerwy Lubina na kolanach (galeria)
W niedzielę, 4 listopada młodziczki Sudetów Kamienna Góra podejmowały w 2 rundzie ekipy Echo Twardogóra i UKPS II Lubin. Pierwszy mecz gospodynie przegrały 0:2, natomiast drugi wygrały w takim samym stosunku.
#SPORT
0

Komentarze

Zenek
2018-11-13 08:57
Cytuję; "Elżbieta
2018-11-07 00:30
Szanowny Panie Januszu głosowałem na Pana.Liczę,że ..."
O widzę gender albo lapsus bo ona to głosowałam, a on j/w.
A może to strach przed ... i zmyłka?
MAiAN
2018-11-08 17:43
Gratulacje Panie Januszu! Trzymamy za Pana kciuki po objęciu stanowiska burmistrza.Szczerze to ma Pan "duży orzech do zgryzienia", nie jest łatwo przejąć rządy w takim stanie jakim jest w tej chwili nasze miasto.Pozostaje Panu życzyć siły, wytrwałości i determinacji w dążeniu do celu. Mamy nadzieję, że wszystkie obietnice zostaną przez Pana zrealizowane i prosimy pamiętać o oświetleniu w Kamiennej Górze, ponieważ czekamy już kilka lat na modernizację, ale poprzedni burmistrz twierdził ciągle, że czeka na dofinansowanie z aglomeracji wałbrzyskiej i ciągle ta sama śpiewka była.... Oczywiście bez skutku!wstyd, żeby nasze miasto tak się prezentowało, ciemności egipskie począwszy od obwodnicy skączywszy na ciemnej ulicy na zatoczce przy jeleniogórskiej
Ja
2018-11-08 10:11
Pani Elżbieto! Podpisuję się pod Pani apelem!
do Elżbiety
2018-11-07 17:39
Nie ma czego unieważniać, bo konkurs się NIE ODBYŁ mimo zapowiedzi burmistrza Ś., że w ciągu trzech miesięcy od pierwszego powołania na p.o. dyrektora (w kwietniu 2017 r. bodajże) konkurs taki zostanie przeprowadzony. I co? I nic. BIP też nie wyjaśnia niczego, co i jak. Ani o konkursie, ani o przedłużeniu powołania. Skandal.
Elżbieta
2018-11-07 00:30
Szanowny Panie Januszu głosowałem na Pana.Liczę,że w przeciwieństwie do swojego poprzednika ogłosi Pan konkurs na stanowisko dyrektora biblioteki,i tym samym unieważni ten dla jedynej słusznej kandydatki...
Teresa
2018-11-06 20:42
Dzisiaj przejechałam się przez miasto KG. Dom kultury ruina w remoncie, dworzec kolejowy straszy, rynek puste lokale sklepowe,zalew zarośnięty itd. To obraz miasta jakie burmistrz przejmuje. Życzę dużo energii, umiejętności zarządzania tak trudnym miastem oraz spotkanie na nowej drodze życzliwych ludzi.
.
Max
2018-11-06 19:45
Podzielam zdanie Obywatela dotyczące audytu, ale także głębokiej analizy funkcjonowania podległych spółek komunalnych.
Sieg-fried
2018-11-06 17:57
Panie Burmistrzu-Elekt - Januszu Chodasewicz - Osiągnięcie celu wymagało czasu, a zatem cierpliwości i wytrwałości, bez wrogów nie byłbyś tym, kim jesteś, wszystko i wszyscy modyfikowali Cię, ale nic i nikt nie zmienił Cię – zostałeś sobą, twoją szczerością i objektywizmem stałeś się Wybranym-Wygrałeś. Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro – wszystkiego najlepszego. -Zygfryd J. Sznajder
Who
2018-11-06 17:29
Miasto już jest inne. Ludzie z niespotykanym dotąd optymizmem,radosną energią, mnóstwo wszechwyczuwalnej sympatii. Moje gratulacje. To wiara w nieuchronny sukces uczciwości i rzetelności.
W.W
2018-11-06 16:39
Obywatel
2018-11-06 15:59
Witam Panie Januszu na wstępie chciałem panu pogratulować wygranej w wyborach. Jako młody mieszkaniec naszego miasta liczę na to że w końcu ruszy się coś w sprawie budowy nowych mieszkań. Pański poprzednik zaniedbał te kwestię i efekt widać na ulicach - sami starsi mieszkańcy. Ludzie wracają z zza granicy ale co z tego skoro nie ma żadnych mieszkań do kupienia? Wszyscy liczymy na Pana i jeśli spełni Pan kilka swoich obietnic gwarantuje że młodzież poprze Pana w następnej kadencji. Pozdrawiam i życzę wytrwałości.
Ks Daniel z Okrzei
2018-11-06 15:50
Graruluje i pozdrawiam.Do dzieła panie Burmistrzu
Obywatel
2018-11-06 14:28
Mam nadzieje, ze pierwsze co to wprowadzi pan audyt działań poprzednika we wszystkich aspektach funkcjonowania ratusza. Gratuluje i powodzenia!
Sebastian
2018-11-06 14:02
Panie Januszu, przyszły burmistrzu ! jedna prośbą do Pana aby Pan był uprzejmy dla ludzi bo z tym ma Pan poważny problem ! może ma Pan taki styl życia? ale jako osoba publiczna powinien Pan być wobec swoich wyborców i klientów nieco milszy. Zapewniam Pana że to dobra rada i na pewno wzbudzi Pan wśród ludzi sympatie i życzliwość. Pozdrawiam Pana i życzę samych sukcesów !
Wiola
2018-11-06 13:35
Gratuluję i życzę powodzenia. Będzie dobrze!
JaG
2018-11-06 12:04
Gratuluję zwycięstwa. Mam również nadzieję, że potężną pomoc otrzyma Pan ze strony wszystkich, którzy popierali Pańską kandydaturę i zarazem program działania. Życzę zatem owocnej chociaż trudnej i odpowiedzialnej pracy dla dobra miasta oraz społeczności.
Purity
2018-11-06 11:51
Powodzenia!
JM
2018-11-06 11:27
Mimo iż nie miałem wpływu na twoja kandydaturę Janusz ,ale szczerze życzę Ci powodzenie ,trudna droga przed Tobą .
Dorota
2018-11-06 10:40
Gratulacje i powodzenia
Kazimierz