DO GÓRY
#reklama

Święto szkoły


     
    Udostępnij

ZSZiO szykuje się do pięknego jubileuszu.

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze 15 września będzie świętować 70-lecie. W uroczystościach z tej okazji udział wezmą między innymi absolwenci roczników sprzed pół wieku. Ciekawostką będzie też Izba Pamięci.
Do rocznicowych obchodów szkoła intensywnie przygotowuje się już od roku. Najważniejszy dzień, piątek 15 września, ma być podniosły i pełen atrakcji. Już o godz. 9.00 odbędzie się msza św. poprzedzona przemarszem spod budynku szkoły do kościoła Matki Bożej Różańcowej. Po powrocie, kwadrans po 10.00, w hali ZSZiO odbędzie się apel. Zaproszeni goście, absolwenci i uczniowie wysłuchają przemówień i zobaczą prezentacje o szkole. Po części oficjalnej, tuż przed południem, odbędzie się piknik połączony ze zwiedzaniem zespołu. Przygotowane są rozmaite atrakcje.
Dodatkowo placówka cały rok pracowała też nad utworzeniem Izby Pamięci. Już w 2016 roku szkoła ogłosiła, że zbiera pamiątki związane z historią nauczania w jej murach.
PG

Czytaj również

#reklama
Weekend w Szaniawskim z Zapolską i Piną
Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu zaprasza!
#KULTURA
0
Karkonosze w akwareli
Gościniec na Starówce w Kowarach zaprasza na wystawę prac autorstwa Krystyny Matusiak.
#KULTURA
0
Festiwal Tkacki w galeriach w regionie
Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze zaprasza na wystawę w ramach XLIV Międzynarodowego Sympozjum „Warsztat Twórczy – Kowary 2017 ”. Wydarzenia Festiwalu Sztuki Włókna zawitają też w najbliższy weekend w Kowarach oraz w kamiennogórskim Lotosie.
#KULTURA
0
Wpadka Janosika
Policjanci z kamiennogórskiej komendy zatrzymali 6 września 39-letniego mężczyznę. Jak ustalili, dopuszczał się on notorycznych kradzieży sklepowych w mieście.
#AKTUALNOŚCI
1

Komentarze

ricko
2017-09-14 11:37
Czy to jest ta szkoła,którą ukończyłem 50 lat temu? Bo nie poznaję, szkoła na ul. Traugutta teraz tak wygląda?

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama