DO GÓRY

Święto rolników z gminy Lubawka


     
    Udostępnij

Już w najbliższą sobotę 16 września w Lubawce odbędą się dożynki gminne. W tym roku imprezie ma też towarzyszyć piknik mleczny.

Uroczystości rozpocznie msza o godzinie 12.00 w lubawskim kościele. Po niej uczestnicy imprezy przemaszerują z wieńcami dożynkowymi na stadion miejski. Na godzinę 14.00 zaplanowane jest otwarcie święta plonów. Uatrakcyjniać je będą występy rodzimych zespołów ludowych, chóru Cantare z Lubawki, a o 19.00 zespołu pieśni i tańca Wałbrzych. Na 19.30 zaplanowany jest występ zespołu Cool Play. Zabawa dożynkowa ma potrwać do 24.00.
MB / FOTO: Facebook MGOK w Lubawce

Czytaj również

#reklama
Zabawy na Orliku (galeria)
Przedwczoraj na kamiennogórskim Orliku nad Zalewem odbyła się impreza sportowa dla dzieci. Jej organizatorami byli animatorzy orlika.
#SPORT
0
Kamil Duda robi różnicę (galeria)
Wczoraj drużyna Kwarcu Pisarzowice po szybkim i emocjonującym pojedynku pokonała 3:1 (2:0) ekipę Halniaka Miłków. Dwie bramki dla gospodarzy zdobył Wowk, a trzecią dorzucił Duda. Honorową dla gości zdobył Bukowski.
#SPORT
0
Mini Volley zaprasza
Trwa wrześniowy nabór do Akademii Młodego Sportowca „Mini Volley". Trenerzy akademii zapraszają dzieci ze szkół podstawowych z klas I-VI na zajęcia piłki siatkowej.
#SPORT
0
Trzy dni muzycznej uczty (galeria)
Od piątku do niedzieli odbywał się w Kamiennej Górze festiwal Musique d'elite. Była to dla mieszkańców miasta rzadka okazja posłuchania wykonywanej na żywo muzyki klasycznej. Skorzystało z niej wiele osób.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama