DO GÓRY
#reklama

Święto Niepodległości


     
    Udostępnij

W sobotę 11 listopada o godz. 15.00 w Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze odbędzie się wieczór patriotyczny z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

W programie m.in. występy Ogniska Muzycznego z Kamiennej Góry, zespołu z CBK w Krzeszowie, zespołu Olga z Kamiennej Góry oraz Oli Majak. Nadto wykład Przemysława Burchardta pt. „Generał Władysław Anders”.
W ramach akcji „Kup rogala jednego, wspomożesz biednego” można będzie skosztować tradycyjnych ciast i rogali św. Marcina.
MB

Czytaj również

#reklama
Kamiennogórski ślad
W środę 15 listopada obchodzimy 155. lecie urodzin noblisty Gerharta Hauptmanna. Pisarz urodził się w Szczawnie-Zdroju, a dorosłe życie spędził w Jagniątkowie w Jeleniej Górze. Jest w biografii jego rodziny jednak również kamiennogórski akcent.
#RÓŻNE
0
Wygrana dla trenera
Dużo ostatnio działo się w obozie kowarskiej Olimpii. Nastąpiła zmiana na stanowisku trenera – nieżyjącego Aliksa Karlinsa zastąpił Adrian Szczurek. Wygraną 4:0 (0:0) nad Stalą Chocianów zarówno piłkarze jak i zarząd klubu zadedykowali Łotyszowi.
#SPORT
0
Klęska Płomyka (galeria)
Piłkarze Skalnika Czarny Bór w ostatnią niedzielę rozbili w pył 7:0 (3:0) znacznie osłabioną ekipę Płomyka Borówno w pojedynku jeleniogórskiej klasy B. Ojcami sukcesu zostali najstarsi w ekipie miejscowych – Poręba (na zdjęciu, przy piłce), Pyrdoł i Duś.
#SPORT
0
Uwaga! Zablokowana droga
Około 30 minut temu (godz. 8.15, wtorek 7 listopada) doszło do wypadku na drodze pomiędzy Krzeszowem a Grzędami. Trasa jest zablokowana.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama