DO GÓRY
#reklama

Superniania w „jedynce”


     
    Udostępnij

W poniedziałek, 12 marca mury Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze odwiedziła „Superniania”, znana z programów telewizyjnych - Dorota Zawadzka.

Największą sławę psycholog Dorocie Zawadzkiej przyniósł telewizyjny program TVN pt. „Superniania”, który prowadziła w latach 2006-2008. Cała Polska poznała ją jako „pogromczynię" niesfornych maluchów. Następnie prowadziła na antenie TVN Style program Świat Według Dziecka, którego jest również współautorką. Od 2010 jest ambasadorem akcji Cała Polska Czyta Dzieciom i współpracuje z Rzecznikiem Praw Dziecka.
W poniedziałek - Dorota Zawadzka w dwóch turach (klasy 4-5), (6-7) prowadziła warsztaty dla uczniów pt „Zdrowa komunikacja rówieśnicza”. W godzinach 13.00 - 14.15 odbyło się się spotkanie warsztatowe dla nauczycieli na temat - Autorytet nauczyciela - jak go zdobyć, utrzymać i wzmacniać. Po wykładzie do auli szkolnej przybyli w sporej liczbie rodzice uczniów na spotkanie dotyczące – Autorytetu rodzica.
Dorota Zawadzka jest też autorką wielu książek na temat wychowywania dzieci.Red

Czytaj również

#reklama
Trzecia pozycja siatkarek
W ostatnią sobotę, 10 marca połączone ekipy młodziczek Sudetów i „jedynki” (na zdjęciu) z Kamiennej Góry wzięły udział w turnieju w Janowicach Wielkich. Imprezę zdominował gospodynie, zajmując dwie najwyższe lokaty. Kamiennogórzanki w gronie 6 zespołów sklasyfikowane zostały na 3.miejscu.
#SPORT
0
Dr Strangelove na wałbrzyskiej scenie
Zespół twórców nagradzanego „Na Boga!”, zaprasza do świata „Doktora Strangelove’a”.
#KULTURA
0
Postrzelali przed ligą (galeria)
W niedzielę, 11 marca w Kamiennej Górze – zawodnicy miejscowej Olimpii zagrali ostatni mecz testowy przed rundą rewanżową. Ich rywalem był KS Łomnica. Olimpia wygrała 4:2 (1:0).
#SPORT
0
Prezydent na rynku
Dziś po południu (poniedziałek) odwiedził Kamienną Górę prezydent RP Andrzej Duda. Spotkanie z mieszkańcami trwało ok. 1,5 godziny.
#AKTUALNOŚCI
10

Komentarze

Ktoś
2018-03-20 19:48
W dwójce też była.
tereza
2018-03-15 09:13
Sorry,ale te super nianie,super psycholodzy zarabiają kasę na pouczaniu a sami mają problemy z wychowaniem swoich dzieci.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama