DO GÓRY
#reklama

Strażackie Pszczółki (galeria)


     
    Udostępnij

Dwadzieścioro pięcioro maluchów z grupy Pszczółki w przedszkolu numer 3 w Kamiennej Górze zostało pasowanych na stażaka-przedszkolaka.

Uroczyste pasowanie odbyło się w piątek 5 października. Zanim najmłodsi strażacy w powiecie zostali pełnoprawnymi małoletnimi ratownikami, grupa pokazała występ artystyczny i pokaz musztry. Dzieci zaśpiewały piosenkę oraz wyrecytowały wiersz o pracy straży. Podziw u zebranych wzbudziła minimusztra. Po niej adepci strażackiego fachu pokazali swoje umiejętności. W grupach ratowali koleżankę podczas symulacji zasłabnięcia, gasili pożar oraz zaprezentowali działanie defibrylatora. Pasowania strażaków dokonali: druh Adam Ryczko z OSP, opiekun drużyny pożarniczej w przedszkolu, zastępca komendanta PSP mł. bryg. mgr. inż. Agnieszka Mendelska oraz dyrektor przedszkola Dorota Zielińska – Jarosz.
Na koniec na maluchy czekała niespodzianka – przedszkole odwiedzili zawodowi strażacy z wozem gaśniczym, który można było zwiedzić.
Red.

Czytaj również

#reklama
Bez prądu (9-10 października)
Zobacz, gdzie w nadchodzących dniach nie będzie prądu.
#RÓŻNE
0
Nastoletni podejrzani
Policja z Kamiennej Góry podejrzewa 14- i 15-latka o usiłowanie dokonania rozboju i inne przewinienia.
#AKTUALNOŚCI
0
Kulturalny rozkład jazdy RTI – październik 2018 r.
Repertuary jednostek kultury w regionie. Teatry, filharmonie i kina. Jelenia Góra, Bolków, Wałbrzych, Kowary, Krzeszów, Sokołowsko.
#KULTURA
0
Po gościnnych występach
28-letni mieszkaniec Grząd został zatrzymany w miniony weekend przez policjantów Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach. Mężczyzna odpowie za kradzież z włamaniem do jednego z domków jednorodzinnych w Witoszowie Dolnym.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama