DO GÓRY

Spotkanie z prezydentem


     
    Udostępnij

Dzięki zaproszeniu i staraniom starosty już 12 marca prezydent Andrzej Duda odwiedzi powiat kamiennogórski. Spotkanie mieszkańców z głową państwa odbędzie się na kamiennogórskim rynku.

Jest to pierwsza, historyczna dla naszego regionu wizyta Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Spotkanie z Prezydentem będzie miało charakter otwarty, tym bardziej zachęcamy do udziału wszystkich mieszkańców.

Więcej szczegółów na plakacie.
wsp.

Czytaj również

#reklama
Dwa razy bez prawka
28-latek został przyłapany przez policjantów na jeździe bez ważnych dokumentów. Jeszcze tego samego dnia znów wsiadł „za kółko”...
#AKTUALNOŚCI
0
Jak? Gdzie? Kiedy? (9-11 marca)
Przed nami weekend pełen atrakcji!
#KULTURA
0
Na co do kina? (9-15 marca)
Zapraszamy do naszego cotygodniowego poradnika kinomana. Kina w: Wałbrzychu, Krzeszowie i Kowarach.
#KULTURA
0
W poniedziałek krwiobus w innym miejscu
W związku z wizytą prezydenta w poniedziałek 12 marca zmianie ulegnie miejsce postoju autobusu, w którym prowadzony jest mobilny pobór krwi w Kamiennej Górze.
#RÓŻNE
0

Komentarze

tereza
2018-03-16 14:59
Do Kawosz,na szacunek każdy musi zapracować, a w szczególności ten co piastuje najwyższe stanowisko państwowe.

Kawosz
2018-03-16 13:49
I dlatego tereza jak zauwazylas że to stanowisko państwowe należy mu się szacunek.
tereza
2018-03-12 09:54
Do Mateusz Pazgan,tak jestem niemłoda i pamiętam te dobre a także i te złe rzeczy,więc pana wzmianka o moim rozumowaniu nie jest trafna.
Sarkastyczne porady to sobie pan w buty wsadź.


Do GRG,prezydent w tym roku nawiedza masę małych miejscowości w Polsce agitując za PIS w nadchodzących wyborach samorządowych.Wizyta niby z okazji 100 lecia odzyskania Niepodległości ale to zwykła agitka.


Do daca,prezydent to tylko stanowisko państwowe.


GRG
2018-03-11 13:59
To cud,że ktoś znany dalej niż w powiecie przybędzie do tego skansenu
precz z ue
2018-03-11 01:30
brawo PIS
Lis
2018-03-10 18:00
Oby borowczyki nie narozbijali na aut czy tez drzew nie pokaleczyli,najlepiej w poniedzialek zostac w bezpiecznym miejscu az sobie pojada
daca
2018-03-10 15:24
prezydent to prezydent i trzeba to szanowac.
Mateusz Pazgan
2018-03-10 15:19
Przepraszam Panią za zmianę płci. Pani nie młoda, to chyba pamięta czasy przed 1989 r., empirycznie je rozumie, ja tylko teoretycznie. Ale tak patrząc na Pani komentarze nie do końca.
Mnie nie spotkaniu nie będzie, nie dlatego, że nie chce być, tylko ja mam obowiązki, które nazywają się pracą.
Porada: Proszę się zaopatrzyć na artykuły, na 3 najbliższe dni, w końcu niedziela niehandlowa i przeczekać nawałę SOP-u i prezydenta RP :)
PS To się nazywa sarkazm z mojej strony Pani tereza.
misio
2018-03-10 13:43
Taki niefart w moje urodziny
Czekam
2018-03-09 20:31
Psy szczekają, a karawana jedzie dalej...takie przysłowie :)
do Mirka
2018-03-09 19:36
Wy macie Hannę Gronkiewicz w swojej warszawce.Zysku z turystyki nie będzie, nie ma gdzie się zatrzymać, bo chałupy sprzedane. W knajpach w Kamiennej nie ma podsłuchów i ośmiorniczek. U nas mamy już swojego "burmiszcza".
Zatem dalej owijaj głowę folią aluminiową i siedź sobie w swojej stolycy.
Basia
2018-03-09 13:39
Notariusz w Kamiennej przetnie wstęgę na moście!
Mirek
2018-03-09 10:38
Mieszkam w Warszawie i mam prośbę: czy moglibyście go namówić aby już w Kamiennej pozostał. Dla was będzie zysk na turystyce, dla Warszawy to sami wiecie.
tereza
2018-03-09 10:10
A w jakim celu starosta tak usilnie się starał aby prezydent RP do Kamiennej Góry przyjechał?Agitacja przedwyborcza do samorządów na PIS(nie darzę sympatią żadnej opcji politycznej),bo nic innego logicznego nie przychodzi mi do głowy.
Prezydent pogada,pochwali władze powiatu, miasta,może i wytknie coś tam opozycji, a PIS pochwali,wygłosi czcze obietnice i pojedzie do następnej dziury, zrobić dokładnie to samo.Wizyta prezydenta RP w KG tylko utrudni komunikację mieszkańcom.
Na spotkanie nie przyjdę,bo mimo,że niemłodą kobietą jestem to wygwizdałabym prezydenta.