DO GÓRY
#reklama

Sportowa majówka (pod naszym patronatem)


     
    Udostępnij

Już dziś zapraszamy na Fit Festiwal w Pisarzowicach i Krzeszowie. Sportowy weekend dla całych rodzin to doskonały pomysł na rozpoczęcie przygotowań do sezonu plażowego! Będzie się działo. Oprócz II Biegu z Flagą będą też turnieje, warsztaty kulinarne i zumba.

Na zdrową rozrywkę 2 i 3 maja zapraszają Gmina Kamienna Góra i Centrum Biblioteczno-Kulturalne. Na początek w Krzeszowie zagrają wielbiciele piłki kopanej i siatkowej. Oba turnieje odbędą się na Orliku. 3 maja na boisku w Pisarzowicach odbędzie się mecz. Już w południe spod szkoły wystartuje II Bieg z Flagą. Zawodnicy zmierzą się na kilku dystansach oraz w kategorii nordic walking. W hali sportowej ZS zagrają natomiast pasjonaci badmintona. Na placu przy szkole będą też liczne imprezy towarzyszące: Bieg z Flagą dla najmłodszych, potyczki rodzinne, Rugby Tag, wielkie piłkarzyki, warsztaty kulinarne oraz zumba. Miłośnicy sportów planszowych będą mogli zmierzyć się z mistrzem warcabów stupolowych. Szczegółowy regulamin zawodów oraz harmonogram dostępny jest u organizatora: www.cbkkrzeszow.pl.
Red.

Czytaj również

#reklama
Czytanie Leśmiana
W niedzielę 23 kwietnia o godz. 18.00 w kamiennogórskim Centrum Kultury odbędzie się „Popołudnie z Leśmianem”.
#KULTURA
0
Niedziela w Teatrze Lalek
W niedzielę 23 kwietnia o godz. 12:30 na scenie Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu zobaczymy spektakl pt. „Mały Ktoś i Pogromca Potworów” w reżyserii Eweliny Ciszewskiej.
#KULTURA
0
Zima atakuje!
Od godz. 14.00 obowiązuje ostrzeżenie Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej. W górach i na przedgórzu sudeckim może spaść do 15 cm śniegu! Będzie też wiało.
#AKTUALNOŚCI
0
Akcja sadzenia drzew
Burmistrz Kamiennej Góry zaprasza przedstawicieli organizacji społecznych, politycznych oraz wszystkich chętnych do wzięcia udziału w akcji sadzenia drzew w Kamiennej Górze.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama