DO GÓRY
#reklama

Śmierdząca i groźna?


     
    Udostępnij

– Od około dwóch miesięcy syn miał kłopoty gastryczne. Lekarze nie wiedzieli, z czego mogą one wynikać. Kiedy przestał używać wody z kranu, dolegliwości minęły – mówi Marcin Pawlik, ojciec 12-latka z Ciechanowic.

Na fatalną wodę w kranach skarżą się także mieszkańcy TBS w Marciszowie. Tam dorośli i dzieci mają z tego powodu kłopoty ze skórą. Zdarzają się także dolegliwości żołądkowe. O brudnej wodzie w kranach alarmują nadto mieszkańcy Nadrzecznej i Słonecznej w Marciszowie. Mówią wprost: śmierdzi i ma kolor... whisky. Po naszej interwencji sprawę badają wałbrzyskie wodociągi i kamiennogórski sanepid.

Szeroko o tym przeczytasz w aktualnym RTI
EK / Ilustracyjne/pl.freeimages.com

Czytaj również

#reklama
Nadal oddychamy trującym powietrzem
Ratusz kupił pyłomierz, który od dwóch miesięcy mierzy stężenie trujących pyłów w powietrzu. Trwa też przyłączanie kolejnych budynków w zarządzie SM do sieci ciepłowniczej. To jednak mały krok ku temu, by mieszkańcy Kamiennej Góry mogli oddychać zdrowym powietrzem.
#AKTUALNOŚCI
5
Nowy nr RTI już w kioskach!
W najnowszym RTI przeczytasz:
#AKTUALNOŚCI
0
Niespodziewany remis
W rundzie jesiennej sezonu 2017/2018 wyśmienicie spisują się piłkarze Orła Mysłakowice. Podopieczni Marka Herzberga w ostatnią niedzielę nieoczekiwanie podzielili się punktami z Pogonią Wleń. Remis gościom uratował Pitry doliczonym w czasie gry.
#SPORT
0
Kamiennogórski ślad
W środę 15 listopada obchodzimy 155. lecie urodzin noblisty Gerharta Hauptmanna. Pisarz urodził się w Szczawnie-Zdroju, a dorosłe życie spędził w Jagniątkowie w Jeleniej Górze. Jest w biografii jego rodziny jednak również kamiennogórski akcent.
#RÓŻNE
0

Komentarze

Witek
2017-11-18 19:53
Jakos nie wdzialem zadnej informacji na tablicach ogloszen, woda czesto leci mocno chlorowana, moze byc cos na rzeczy, wyoadaloby poinformowac uzytkownikow o problemie, zeby nikt nie musial dowiadywac sie o tym na ulicy albo z internetu, wypada to naglosnic i wyjasnic, bo ceny maja jak za burbon a nie wode a widac jakis problem istnieje.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama