DO GÓRY

Śmierć dziecka


     
    Udostępnij

9-miesięczny chłopiec z Kamiennej Góry zmarł w legnickim szpitalu. Prokuratura prowadzi w tej sprawie śledztwo. Przesłuchany został 22-letni krewny dziecka.

Jak się dowiedzieliśmy, 18 stycznia maluch trafił do kamiennogórskiego szpitala z obrażeniami głowy. Były na tyle poważne, że został przetransportowany do placówki w Legnicy.
– Tam lekarze robili, co mogli, ale nie udało się go uratować – mówi Grzegorz Szewczyk, oficer prasowy kamiennogórskiej policji.
Policja nie chce zdradzać szczegółów postępowania. Sprawę prowadzi kamiennogórska prokuratura. Z naszych informacji wynika, że maluch miał rozległego krwiaka mózgu. Wczoraj, 19 stycznia, na przesłuchanie wezwany został krewny dziecka, jego 22-letni wuj, również mieszkaniec Kamiennej Góry. Miał się opiekować chłopcem pod nieobecność matki. Prokuratura prowadzi śledztwo pod kątem nieumyślnego spowodowania śmierci (155 KK).
Red.

Czytaj również

#reklama
Kto powinien podpisywać przeglądy kominów? (sonda RTI)
Mieszkaniec Kamiennej Góry ze zdziwieniem dowiedział się, że poświadczył kominiarzom usługę przeglądu kominów, chociaż on sobie takiego faktu nie przypomina. Sprawę sfałszowania swego podpisu zgłosił do prokuratury.
#RÓŻNE
0
Ponad pół miliona dotacji
Niemal 550 tys. złotych otrzyma Kamienna Góra w ramach kolejnej dotacji. Środki te przeznaczone zostaną na przygotowanie oraz zakup infrastruktury niezbędnej do przeprowadzenia wydarzeń kulturalnych i sportowych w mieście.
#AKTUALNOŚCI
0
Kradli alkohol w hotelu
Policjanci z Lubawki zatrzymali w bezpośrednim pościgu mężczyzn, którzy nocą dokonali kradzieży z włamaniem do jednego z hoteli na terenie miasta. Teraz grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.
#AKTUALNOŚCI
0
Bez prądu (22-24 stycznia)
Zobacz, gdzie w nadchodzących dniach nie będzie prądu.
#RÓŻNE
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama