DO GÓRY
#reklama

Słupki na Skłodowskiej


     
    Udostępnij

Kierowcy nie pojadą tu już po chodniku

To był częsty widok – samochód jadący po chodniku, by ominąć progi zwalniające na jezdni. Odkąd te progi zostały tu zamontowane, zdecydowanie poprawiło się bezpieczeństwo, kierowcy zmniejszyli szybkość. Niestety, niektórym nie chciało się pokonywać przeszkody tak, jak każą przepisy. Woleli jazdę po chodniku. By wyeliminować to zjawisko, urząd miasta zdecydował o postawieniu słupków.
W Kamiennej Górze miejsc zagrodzonych jest wiele. Niektóre całkiem na wyrost, jak na przykład przy kawiarni u Leszka. W przypadku Skłodowskiej słupki były potrzebne, gdy niektórym kierowcom zabrakło cierpliwości i wyobraźni o niebezpieczeństwie, jakie stwarzają, jeżdżąc po chodnikach.
blz

Czytaj również

#reklama
Karuzela z przetargami
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała 9 marca o odrzuceniu 4 z 12 złożonych ofert na wykonanie i zaprojektowanie odcinka drogi S3 od węzła Bolków do węzła Kamienna Góra Północ.
#AKTUALNOŚCI
1
Prezes w areszcie
6 marca został zatrzymany przez policjantów z Wrocławia prezes jednej z kamiennogórskich spółek. Jest podejrzewany o wyrządzenie szkody w jej majątku w wysokości 1,83 mln zł.
#AKTUALNOŚCI
0
Nowy numer RTI już w kioskach
O czym piszemy w RTI nr 11/2018 (900)
#AKTUALNOŚCI
2
Zielone Żabki w Mieroszowie
W ostatnią sobotę, 10 marca w Pubie Pod Zielonym Kotem w Mieroszowie odbył się koncert czterech punkowych kapel - July Snow, SOAP, Zimnej Wojny i GA-GA Zielonych Żabek (na zdjęciu).
#KULTURA
0

Komentarze

Kawosz
2018-03-16 13:43
Myśli,żeby facetowi zmniejszyć obroty.
widziałem
2018-03-16 12:20
Przy kawiarni "u Leszka" to już cyrk na kółkach - ogrodzili puste miejsce...Myśli ktoś w tym urzędzie ?

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama