DO GÓRY
#reklama

Słodki czwartek (galeria)


     
    Udostępnij

Kamiennogórscy seniorzy bawili się w słodkie ostatki. Tłusty czwartek był kolejną okazją do zabawy klubowiczów zrzeszonych w Związku Emerytów i Rencistów.

W czwartek 8 lutego seniorzy spotkali się w Time Caffe na imprezie. Kilkudziesięcioro kamiennogórzan i kamiennogórzanek żegnało karnawał podczas słodkiego poczęstunku. Spotkanie oczywiście nie mogło się obejść bez góry pączków, ciepłych napojów i miłej atmosfery poświęconej na rozmowy i integrację. Dodatkowo szefowa klubu, Zofia Hewak, przedstawiła zebranym plany na najbliższy czas. Po okresie wielkiego postu seniorzy będą się bawić na kolejnym grupowym spotkaniu. Udało się znaleźć salę, która pozwoli na zorganizowanie potańcówki, za którą już stęsknili się uczestnicy seniorskich imprez. Tym razem wybór padł na biurowiec PKS-u. Firma zdecydowała ugościć seniorów, którzy od czasu zamknięcia ich siedziby w CK na czas remontu, nie mają dobrych warunków na cykliczne wydarzenia. Ponadto starsi kamiennogórzanie planują wyjazdy na wodny aerobik oraz już mają zarezerwowane letnie wczasy.
Red.

Czytaj również

#reklama
Policja z nowym autem (galeria)
Kamiennogórska komenda policji ma nowy pojazd. To opel astra, który będzie służył drogówce.
#AKTUALNOŚCI
1
Na co do kina? (9-17 lutego)
Zapraszamy do naszego cotygodniowego poradnika kinomana. Kina w: Wałbrzychu, Jeleniej Górze, Krzeszowie i Kowarach.
#KULTURA
0
Jak? Gdzie? Kiedy? (weekend 9 - 11 lutego)
Przed nami weekend pełen atrakcji!
#KULTURA
0
Spotkanie z historykiem
Senator Krzysztof Mróz w ramach obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości zaprasza na spotkanie z historykiem prof. Janem Żarynem w Muzeum Tkactwa.
#RÓŻNE
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama