DO GÓRY

Sesja o śmieciach


     
    Udostępnij

Jutro (środa 19 grudnia) mają się zebrać na kolejnej sesji kamiennogórscy radni. Zastanowią się m.in. nad cenami śmieci.Prawdopodobnie każdy kamiennogórzanin zapłaci 24,30 zł za śmieci niesegregowane. Za posegregowane o połowę mniej, czyli 12,15 zł. Do 29 marca każdy będzie musiał zadeklarować, jaką stawkę będzie opłacał. Będą one obowiązywały od lipca. Do tego czasu miasto będzie musiało w drodze przetargu wyłonić firmę, która będzie śmieci odbierać.
W tych sprawach radni mają ciągle wiele niejasności. Czy zostaną one rozwiane na sesji? Warto, by na nią pofatygowali się także mieszkańcy. Po uchwale na pretensje i uwagi będzie za późno.


blzCzytaj również

#reklama
Reklama
#STAŁE
12
Wizyta posłanek
W sobotę 15 grudnia w Karczmie Kamiennej w Czarnym Borze odbyło się spotkanie parlamentarzystów regionu wałbrzyskiego z władzami gminy, radnymi, sołtysami oraz przedstawicielami gminnych jednostek.
#AKTUALNOŚCI
2
Postawili się w trzecim
Faworyt mistrzostw Dolnego Śląska, ekipa Gwardii Wrocław wysoko zawiesiła poprzeczkę juniorom Kus-Kusa Sudety Kamienna Góra. Rywale przewyższali nas wzrostem oraz siłą fizyczną. W trzecim secie kamiennogórzanie byli blisko sprawienia niespodzianki, ale zabrakło dobrych ataków Oleksyka i Moszyka.
#SPORT
0
Bezpieczniej w powiecie
Nieco ponad milion złotych kosztował wóz ratowniczo-gaśniczy, który przed weekendem trafił do komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze. Większość tej kwoty pochodzi z dofinansowania unijnego w ramach programu „Bezpieczny Dolny Śląsk”. Resztę dołożył marszałek województwa dolnośląskiego.
#AKTUALNOŚCI
1

Komentarze

do LIZA
2012-12-18 16:00
jak zapłacą podatek śmieciowy w kamiennej górze to nabędą prawo do przywożenia śmieci tutaj, ale zaznaczmy mają być posortowane ;-)
LIZA
2012-12-18 15:01
co z mieszkańcami ,którzy są zameldowani w Kamiennej Górze,a mieszkają za granicą?

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama