DO GÓRY
#reklama

Seniorada na finał (galeria)


     
    Udostępnij

W sobotę w Pisarzowicach odbył się finał tegorocznego FitFestivalu gminy Kamienna Góra.

Przypomnijmy, że impreza promująca zdrowy i sportowy tryb życia wystartowała w długi majowy weekend. Przez ponad tydzień odbyły się rozmaite zawody: biegowe, mecze piłki oraz potyczki przedszkolaków i seniorów. Właśnie w sobotę 12 maja rywalizowali starsi mieszkańcy gminy. Zabawę swoją obecnością i skeczami wzbogacił aktor Piotr Pręgowski. Nie brakowało atrakcji dla całych rodzin.

Więcej w RTI.
Red.

Czytaj również

#reklama
Zapowiedź jeleniogórskiej klasy B
Coraz mniej kolejek pozostaje doza kończenia rozgrywek jeleniogórskiej klasy B. Lider – Pub Gol zagra dzisiaj w Sędzisławiu z miejscowym Leskiem. Na zwycięstwo gospodarzy liczy Bóbr Marciszów.
#SPORT
0
Remonty, turnieje i nie tylko - dzieje się na zamkach w regionie!
Dolny Śląsk, a szczególnie południe województwa to zagłębie zamków i pałaców. Przed wiekami tętniły życiem (i tym dworskim i wojennym, ale i naukowym!), potem było nieco gorzej. Teraz znów wracają do łask. W tym roku dzieje się bardzo dużo ciekawych rzeczy w naszych twierdzach. Garść wieści z Grodna, Książa, Świn, Niestytna, Cisów oraz Lenna.
#KULTURA
2
Gdzie powstanie łącznik?
Kamienna Góra chce nowej drogi do Wałbrzycha.
#AKTUALNOŚCI
0
Porażka kamiennogórzan
Seniorzy kamiennogórskiej Olimpii wybrali się dzisiaj na mecz ligowy do Giebułtowa. Niestety miejscowe Sudety w drugiej odsłonie strzeliły dwa gole, którymi autorami byli Kurek i Tyszkowski.
#SPORT
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama