DO GÓRY

Ścieżka a S3


     
    Udostępnij

Wciąż nie wiadomo, kto wybuduje ścieżkę rowerową w Kamiennej Górze. Miasto unieważniło poprzedni przetarg. Nasi Czytelnicy pytają nas jednak o inne ważne ustalenia w tej sprawie.

Droga rowerowa ma przebiegać po zlikwidowanej linii kolejowej do Krzeszowa oraz bocznicy do Antonówki. Właśnie ten ostatni odcinek budzi pewne wątpliwości. Internauci jakiś czas temu zasugerowali nam, że przebieg ścieżki może się kłócić z planowaną inwestycją budowy S3. Zapytaliśmy o to w ratuszu. Rzecznik miasta poinformował nas, że w tej kwestii wszystko zostało ustalone i ścieżka w kierunku osiedla w niczym nie będzie przeszkadzała drodze ekspresowej do Czech.
red.

Czytaj również

#reklama
Zaproponował pomoc a później okradł
Policjanci z Kamiennej Górze 10 kwietnia zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie kradzieży mieszkaniowej. Sprawca przywłaszczył sobie dużą sumę pieniędzy oraz biżuterii na szkodę 85-letniej kobiety.
#AKTUALNOŚCI
1
Inkubator w Czadrowie
Prawie milion złotych będzie kosztowało przystosowanie budynku świetlicy wiejskiej w Czadrowie na potrzeby działania tzw. inkubatora przedsiębiorczości. Gmina postanowiła założyć u siebie pionierską w powiecie instytucję. Właśnie został wyłoniony wykonawca robót.
#AKTUALNOŚCI
0
Jak? Gdzie? Kiedy? (weekend: 13-15 kwietnia)
Przed nami weekend pełen atrakcji!
#KULTURA
0
Na co do kina? (13 –19 kwietnia)
Zapraszamy do naszego cotygodniowego poradnika kinomana. Kina w: Wałbrzychu, Jeleniej Górze, Krzeszowie i Kowarach.
#KULTURA
0

Komentarze

gutek
2018-04-17 13:49
Czy nagroda 50 tys zł tzn. 3-miesięczna pensja dla prezesa Wodociągów w Kamiennej to jest dużo , czy też się należy, jak to uzasadniała Szydło premierka.
Lens
2018-04-16 09:33
Mam pytanie ile kosztuje ta inwestycja. Skoro gmina Kamienna Góra ma pieniądze na takie luksusy jak ścieżka rowerowa to dlaczego nie ma pieniędzy Wyremontowanie drogi do Dobromyśla - niecały 1km!!!
tereza
2018-04-14 11:26
Do Polak,z jednej strony nie było źle jakby S3 przez KG nie przechodziła,bo gdy ona (czy to prędzej czy później) powstanie to wymiecie tranzytowych turystów już całkiem,bo to brak tej drogi szybkiego ruchu jest powodem zatrzymania się niedużej(ale jednak ) ilości tranzytowych turystów w KG.
S3 przez KG nie zwiększy ilości inwestorów i miejsc pracy.
Najważniejsza droga szybkiego ruchu to ta do Bolkowa.
Polak
2018-04-14 08:23
S3 nie będzie wiec nic nie bedzie przeszkadzać

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama