DO GÓRY
#reklama

Rozkład ważny, ale nie dla nas


     
    Udostępnij

Na dworcach PKP na trasie szynobusu w powiecie kamiennogórskim wiszą rozkłady ważne od 3 września do 14 października. Niestety nie oznacza to przedłużenia kursów pojazdu Kolei Dolnośląskich.

Mieszkańcy Kamiennej Góry czy Lubawki już w ubiegły weekend pożegnali się z transportem kolejowym. Na ponad pół roku. Sezonowa trasa KD zgodnie z planem działała tylko do 3 września. Pod koniec wakacji jednak wszystkie koleje zmieniły rozkład jazdy na nowy, powakacyjny. Tradycyjnie odbyło się to w niedzielę poprzedzającą nowy rok szkolny. Rozkład jazdy dla szynobusu na trasie Jelenina Góra – Trutnov ważny był więc tylko jeden dzień. Taka też informacja widnieje na rozkładzie „drobnym drukiem” w objaśnieniach.
PG

Czytaj również

#reklama
Przedostatni rajd
Jesień zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią finał cyklu wypraw z Towarzystwem Turystyczno- Krajoznawczym.
#RÓŻNE
0
Skalnik gospodarzem (galeria)
Oba zespoły – Skalnik Czarny Bór oraz Sezal 2 Janiszów przed spotkaniem jeleniogórskiej klasy B uzgodniły, że gospodarzem potyczki w Janiszowie będą goście. Piłkarze Józefa Borconia wypunktowali miejscowych 4:2 (1:1).
#SPORT
0
Sroga lekcja futbolu
Pierwszy zespół Olimpii Kamienna Góra pojechał mecz ligowy do innego beniaminka – Odry. Podopieczni Łukasza Kraszewskiego miło nie będą wspominać wyjazdu do Ścinawy. Gospodarze wygrał spokojnie 5:1 (2:0). Na dodatek miejscowi nie wykorzystali trzech rzutów karnych – dwa obronił Damian Powiertowski, a raz był słupek.
#SPORT
0
Bramki po przerwie (galeria)
W ostatnią niedzielę piłkarze rezerw kamiennogórskiej Olimpii podejmowali w pojedynku ligowym Budowlanych Wojcieszów. Goście wysoko zawiesili poprzeczkę i po 90 minutach gry był remis 2:2 (0:0).
#SPORT
0

Komentarze

Kolejarz
2017-09-07 06:30
Tymczasem w najbliższy weekend warto wybrać się do Jaworzyny Śląskiej na Galę Parowozów. http://muzeumtechniki.pl/gala-parowozow/

Na 90% jutro około południa dwa czeskie parowozy będą podsyłane z Jaromierza do Jaworzyny Śląskiej trasą przez Lubawkę, Kamienną Górę, Sędzisław, Wałbrzych.
All
2017-09-06 09:12
Jak to powiedziała moja siostra , która odwiedziła mnie- mieszkamy na końcu świata, aby wyjechać lub dojechać do Kamiennej Góry to trzeba się mocno natrudzić , by znależć połączenie, a nie zawsze chcemy , lub możemy korzystać z własnego transportu

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama