DO GÓRY
#reklama

Rozbój nad ranem


     
    Udostępnij

Kryminalni z Kamiennej Góry zatrzymali podejrzanych o rozbój mężczyzn. Obaj są już w areszcie śledczym.

Nad ranem w czwartek 2 listopada na jednej z ulic w mieście dwóch 19-latków upatrzyło sobie młodego mężczyznę. Ponieważ było jeszcze ciemno, a na ulicy oprócz nich nie było nikogo, zdecydowali się zaatakować 22-latka. Zaczęli uderzać go pięściami po twarzy, skrępowali mu ręce, zabrali z kieszeni pieniądze oraz telefon komórkowy i uciekli.
Policjanci na drugi dzień zatrzymali obu bandytów. W trakcie przeszukań odzyskali skradzioną komórkę. Sąd zdecydował o ich tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące. Za rozbój grozi im surowa kara – do 12 lat pozbawienia wolności.
MB

Czytaj również

#reklama
Kamiennogórski ślad
W środę 15 listopada obchodzimy 155. lecie urodzin noblisty Gerharta Hauptmanna. Pisarz urodził się w Szczawnie-Zdroju, a dorosłe życie spędził w Jagniątkowie w Jeleniej Górze. Jest w biografii jego rodziny jednak również kamiennogórski akcent.
#RÓŻNE
0
Obudź czujność!
W poprzednim sezonie grzewczym (1 września 2016 – 30 kwietnia 2017) roku w całym kraju odnotowano 4685 zdarzeń związanych z tlenkiem węgla, poszkodowane zostały 2903 osoby, a 61 poniosło śmierć. Przyczyny tragedii są z roku na rok te same: zaniedbanie, niewiedza, ignorancja przepisów, wadliwe instalacje odprowadzania spalin, brak właściwej wentylacji pomieszczeń.
#AKTUALNOŚCI
0
3 za 3
Warto w czwartek 9 listopada wybrać się do Wałbrzycha. Tamtejsza atrakcja – Stara Kopalnia, czyli centrum nauki i sztuki zorganizowane w dawnej kopalni Julia – obchodzi 3. urodziny.
#KULTURA
0
Sprawiedliwy rezultat (galeria)
Dzisiaj piłkarze Włókniarza Chełmsko Śląskie stoczyli ciekawy i wyrównany pojedynek z Kwarcem Pisarzowice. Po 90 minutach był remis 1:1 (1:1). Autorami goli byli Łukasz Łukasik i Niepielski. Bohaterem gości był bez wątpienia bramkarz Migacz, który obronił jak w transie kilka groźnych strzałów miejscowych.
#SPORT
0

Komentarze

Róża
2017-11-07 08:44
Ja pier**le to co się dzieje w Kamiennej to już przechodzi ludzkie pojęcie. Człowiek idzie ulicą i nagle jakieś gówniarze wyskakują. Bądź tu bezpieczny we własnym mieście...

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama