DO GÓRY
#reklama

Rozbity pod kościołem


     
    Udostępnij

Kamiennogórscy policjanci otrzymali 4 grudnia wiadomość o skradzionym samochodzie, który przekroczył granicę w Lubawce. Wkrótce wrak pojazdu znalazł się na murze otaczającym kościół w Kochanowie. – W Volvo paliły się jeszcze światła. W środku nikogo nie było – mówi Grzegorz Szewczyk z policji.

Nasi mundurowi otrzymali informację z Biura Międzynarodowej Współpracy policji. Pojazd na austriackich tablicach został najprawdopodobniej skradziony w Niemczech. Poruszał się wzdłuż granicy polsko-czeskiej.
– Przekroczył ją na przejściu Lubawka – Kralovec – informuje rzecznik komendy.
Policjanci z naszej komendy wyruszyli w poszukiwania. Natrafili na samochód w Kochanowie. Pojazd był jednak zniszczony. Wjechał w mur. Na miejscu nie było kierowcy.
– Trwają jego poszukiwania – dodaje asp. szt. Grzegorz Szewczyk.
red. foto: zdjęcia operacyjne policji

Czytaj również

#reklama
Konkurs i akcja (galeria)
Kamiennogórski urząd miasta wspólnie ze strażakami zaprosił mieszkańców po raz drugi do udziału w konkursie „Czujka ratuje życie”. Uczestnicy mogą wygrać urządzenia do wykrywania czadu. W poniedziałek 4 grudnia mundurowi wspólnie z urzędnikami rozdawali w okolicach placu Grunwaldzkiego ankiety i broszury dotyczące akcji.
#RÓŻNE
0
Superszybkie u nas?
Polski i czeski rząd przymierza się do budowy kolei dużej prędkości na naszym terenie!
#AKTUALNOŚCI
2
Będzie galeria
Ciekawe kulturalne wieści od naszych sąsiadów. W budynku dawnego kościoła ewangelickiego w Bolkowie powstaje Galeria Historyczno-Artystyczna „Ars et historia”.
#RÓŻNE
0
Kulturalny rozkład jazdy RTI – grudzień 2017
Repertuary jednostek kultury w regionie. Teatry, filharmonie i kina. Jelenia Góra, Wałbrzych, Kowary, Krzeszów, Sokołowsko.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama