DO GÓRY

Rok WORD-u


     
    Udostępnij

Przed rokiem, 1 czerwca, władze miasta i województwa oraz dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego otwierali oficjalnie oddział też ważnej placówki w Kamiennej Górze. Szybko okazało się, że była to odpowiedź na realne zapotrzebowanie. Instytucja po kilku tygodniach zaczęła procować na pełen etat. Przez rok do ponad 1600 egzaminów podeszło blisko 700 osób!

Nie tylko mieszkańcy powiatu kamiennogórskiego korzystają z naszego WORD-u. Ośrodek notuje pojedyncze osoby z Dzierżoniowa, Wałbrzycha, Jeleniej Góry, a nawet Wrocławia. Około 100 egzaminowanych było z Jawora. Do 30 maja do egzaminu teoretycznego przystąpiło 681 osób, z czego zdało 59 proc. Teoretycznych odbyło się łącznie z poprawkami 1622 ze współczynnikiem zdawalności na poziomie 50 proc. Z kolei do egzaminów praktycznych podeszły 632 osoby, z czego zdało 59,68 proc. Tych egzaminów, łącznie z poprawkami, odbyło się 1462, a ich zdawalność była na poziomie 51,99 proc. Zdecydowana większość zdających ubiegała się o kategorię B. Znacznie mniej osób wybierało kategorię A. Pojedyncze przypadki to A2, AM i B1.
Red. foto ilustracyjne (archiwum RTI)

Czytaj również

#reklama
Kulturalny rozkład jazdy RTI – czerwiec 2018 r.
Repertuary jednostek kultury w regionie. Teatry, filharmonie i kina. Jelenia Góra, Wałbrzych, Kowary, Krzeszów, Sokołowsko.
#KULTURA
0
Bez prądu (11-13 czerwca)
Zobacz, gdzie w nadchodzących dniach nie będzie prądu.
#RÓŻNE
0
Wizyta polityka
Biuro poselskie Marzeny Machałek zaprasza na spotkanie z członkiem komisji śledczej ds. Amber Gold - Jarosławem Krajewskim.
#AKTUALNOŚCI
0
Uprawiał u rodziców
Policjanci z Kamiennej Góry ujawnili i zlikwidowali nielegalną uprawę konopi indyjskich.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

k
2018-06-11 21:46
wyjedzie później taka kobieta w miasto i nie potrafi jechać

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama