DO GÓRY
#reklama

Ratownicy dzieciom


     
    Udostępnij

W sobotę i niedzielę (22 i 23 lipca) na Kolorowych Jeziorkach w Wieściszowicach odbędzie się III Piknik Przyjaciół Grupy Medyk4x4. Podczas tegorocznej imprezy ratownicy będą zbierali pieniądze dla małych mieszkańców naszej gminy – Zuzi Kubiak i Kacperka Wsolaka.

Dzieci cierpią na porażenie mózgowe. Na szczęście choroba dotknęła je w takim stopniu, że mają olbrzymie szanse ją pokonać. Mogą w przyszłości normalnie funkcjonować. By tak się stało, konieczna jest intensywna i droga rehabilitacja. Rodziców maluchów z Marciszowa postanowili wesprzeć ratownicy Grupy Medyk4x4. Na Kolorowych Jeziorkach organizują z tej okazji piknik dla rodzin, przyjaciół i dzieci. Jak podkreślają ratownicy, celem zlotu jest niezmiennie dobra i bezpieczna zabawa. Organizatorzy gwarantują konkursy i inne atrakcje, które wzmacniają więzi wśród krewnych i przyjaciół.
– Imprezę organizujemy jednak przede wszystkim dlatego, że chcemy pomóc dzieciom – mówi Paweł Storto z Medyk4x4. – Cały dochód z licytacji i zbiórek do puszek zostanie przekazany na rzecz maluchów z gminy Marciszów.
Zaproszeni na piknik w Wieściszowicach są wszyscy. Spotkanie ma mieć charakter turystyczno-biwakowy. Goście imprezy zanocują w namiotach, zjedzą posiłki z grilla lub przygotowane na kuchenkach turystycznych.
– Ci, którzy z jakichś powodów spać w namiocie nie chcą, mogą skorzystać z gościny agroturystyki, jednak już we własnym zakresie – mówi Paweł Storto.
Zainteresowani udziałem powinni napisać wcześniej wiadomość na adres: pawel.storto@gmail.com. Tam również można kierować wszelkie pytania, związane z piknikiem.
MB

Czytaj również

#reklama
Drożyzna atakuje
Klienci i właściciele sklepów przyznają, że żywność ostatnio bardzo zdrożała. Więcej musimy wydać m.in. na mięso czy sery, ale także na warzywa. Rekordowo zdrożało masło. W wielu sklepach jego cena podskoczyła o nawet o 100 procent.
#AKTUALNOŚCI
6
Igrzyska pod marketem
Centrum Kultury i Kaufland w Kamiennej Górze zapraszają dzieci na festyn rekreacyjny pod hasłem „Sport na wesoło”.
#RÓŻNE
0
Charytatywny wernisaż
W piątek 21 lipca w Centrum Biblioteczno-Kulturalnym w Pisarzowicach odbędzie się wernisaż prac Dariusza Tworka.
#KULTURA
0
Zapowiadają burze i grad!
Dziś(20 lipca) od godz. 12.00 aż do północy obowiązuje alert pogodowy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej.
#RÓŻNE
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama