DO GÓRY
#reklama

Rada bez jednego


     
    Udostępnij

Do końca kadencji kamiennogórska rada będzie pracowała w okrojonym składzie.

Sąd apelacyjny utrzymał w mocy postanowienie sądu pierwszej instancji i wygasił mandat radnemu Januszowi Chodasewiczowi. Nie będzie jednak wyborów uzupełniających do kamiennogórskiej rady miasta. W okrojonym składzie będzie ona pracowała do końca kadencji, czyli do listopada tego roku.

28 lutego minął dokładnie rok od uchwały rady miasta o wygaszeniu mandatu Chodasewicza. Podstawą takiej decyzji był fakt, że radny przyjął zlecenia z ratusza na ogłoszenia w RTI. Zarówno radni, jak i Wojewódzki Sąd Administracyjny we Wrocławiu, do którego zainteresowany się odwołał, uznali, że nosi to znamiona działalności gospodarczej na mieniu komunalnym.

Więcej w RTI!
EK/ foto: archiwum RTI

Czytaj również

#reklama
Kulturalny rozkład jazdy RTI - marzec 2018 r.
Repertuary jednostek kultury w regionie. Teatry, filharmonie i kina. Jelenia Góra, Wałbrzych, Kowary, Krzeszów, Sokołowsko.
#KULTURA
0
Soyka w Lubawce
Na piątek 9 marca w lubawskim Domu Kultury zaplanowano koncert Stanisława Soyki. Bilety można kupić w DK w Lubawce.
#KULTURA
0
Muzyczna uczta
Zapowiada się, że w Kamiennej Górze odbędzie się kolejny ciekawy koncert. To efekt kooperacji Centrum Kultury z agencją koncertową Borówka Music. Tym razem przed publicznością wystąpi polski artysta – Daniel Spaleniak.
#KULTURA
0
W poszukiwaniu wiosny
To tytuł pierwszej wyprawy, na którą w ramach sezonu Poznajemy Góry 2018 zabierze piechurów PTTK Ziemi Kamiennogórskiej.
#RÓŻNE
1

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama