DO GÓRY
#reklama

Przed komisję, marsz!


     
    Udostępnij

 

W budynku Powiatowego Urzędu Pracy ruszyła we wtorek 6 marca trzytygodniowa kwalifikacja wojskowa mieszkańców powiatu kamiennogórskiego. Kwalifikacja, która zastąpiła dotychczasowy pobór, polega przede wszystkim na nadaniu kategorii zdolności do czynnej służby wojskowej.

 Wezwanie do kwalifikacji otrzymali 19-letni mężczyźni, ale także urodzeni w latach 1988-1992, które nie mają określonej kategorii zdolności do czynnej służby wojskowej. Obowiązkowi spotkania z komisją podlegają także kobiety, które posiadają kwalifikacje przydatne w armii – a więc studentki i absolwentki szkół o profilach: medycznym, weterynaryjnym lub psychologicznym.


Więcej w najnowszym 10/2012 numerze "RTI".
MC


 

Czytaj również

#reklama
Zwłoki w lesie
  Około godziny 10 rano w niedzielę 4 marca kamiennogórska policja otrzymała zgłoszenie o ludzkich szczątkach znalezionych na polach w pobliżu Szarocina. Makabrycznego znaleziska dokonała mieszkanka wsi, która spacerowała po pobliskich terenach ze swoimi psami.  
#AKTUALNOŚCI
11
Krzeszów w TV (film)
Sanktuarium Maryjne w Krzeszowie, obok m.in. zamku Książ i Ostrowa Tumskiego we Wrocławiu, znalazło się w spocie promującym największe atrakcje turystyczne Dolnego Śląska.  
#AKTUALNOŚCI
7
Repertuar teatralny (marzec)
  Repertuar na marzec 2012 roku. Teatry dramatyczne, dla dzieci oraz muzyczne. Sprawdź, co możesz zobaczyć na najlepszych scenach w regionie!
#KULTURA
2
Misan trafił
  Rezerwowy skład I-ligowej Floty Świnoujście 29 lutego pokonał 2:1 (1:0) drużynę III-ligowego Chemika Police.  
#SPORT
1

Komentarze

hela
2014-10-27 18:58
nie pierdzieć
ka
2014-10-06 05:37
A czemu tylko komunalnych, może niektórzy z prywatnych też by chcieli tylko chcą troszkę drogo za przyłącze rur może dlatego w komunalnych również nie podłączają. Wiem bo się pytałem.
do malina
2014-10-06 05:33
To jakim cudem osoba x mieszkająca w centum w prywatnym budynku ma juz podłączenie bo sobie zrobiła?? Instalacje idą tylko była kiedyś propozycja podłączenia do cieplowni to wtedy mało osób wyraziło zgodę na podłączenie.
dw
2014-10-04 07:53
Autor ankiet ten sam, co artykułu?
Wypada się podpisać, Autorze. Choćby inicjałami.
PS Kiedy już wytknięto Ci, że ankieta jest bez sensu, mogłeś coś z tym popisem braku umiejętnośći logicznego myślenia zrobić...
Xyl
2014-10-03 10:15
[quote name="zyzula"]Gdyby autor pytań zastanowił się chwilkę, zauważyłby pewnie, że nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zgodzić się jednocześnie z czterema pierwszymi punktami.
Wartość tej sądy będzie zatem taka, jak jakość pytań, czyli żadna.[/quote]

Ciekawe, kto w redakcji jest takim gaminiem? MIało wyjśc mądrze, a tu taka wtopa
Zaraz zaraz
2014-10-03 06:49
Twórco ankiety,
ta ankieta nie ma sensu. Można nie tylko jednocześnie zgodzić się z czterema pierwszymi punktami (Kłania się umiejętnośc logicznego myślenia!), ale dodać setki własnych nadal pozostających w zgodzie z propozycjami.
Haha
2014-10-02 18:33
zezula i kowalczyk, no któż by inny tutaj :-x
malina
2014-10-02 16:22
Tak, zgadzam się z przedmówcami, jednak wato także podkreślić, że w tym mieście centrum (nie mówię już o innych ulicach) nie ma dostępu do ciepła z TC. To skandaliczne. W samym centrum mieszją menele, którzy palą w peiecach szmatami, butelkami typu PET i plastikiem. Smród jest tak niemiłosierny, że zimą nie można otworzyć okien. Ja w moim mieszkaniu musiałam zainstalowac piec gazowy, bo nie wyobrażam sobie w XXI wieku na 4 piętrze palić węglem. To miasto to jest średniowiecze cywilizacyjne!
Kowalczyk
2014-10-02 11:57
Faktycznie! Twórca nie pomyślał.
zyzula
2014-10-02 09:45
Gdyby autor pytań zastanowił się chwilkę, zauważyłby pewnie, że nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zgodzić się jednocześnie z czterema pierwszymi punktami.
Wartość tej sądy będzie zatem taka, jak jakość pytań, czyli żadna.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama