DO GÓRY

Promile i łapówka


     
    Udostępnij

Kamiennogórscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który w dodatku usiłował ich przekupić.

Do zdarzenia doszło we wtorek 4 września na drodze krajowej nr 5 na terenie gminy wiejskiej Kamienna Góra. Podczas patrolu funkcjonariusze drogówki zatrzymali forda focusa na zagranicznych tablicach rejestracyjnych. Prowadził go 47-letni mieszkaniec województwa zachodniopomorskiego. Badanie wykazało 2,3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Chcąc uniknąć kary, mężczyzna postanowił przekupić mundurowych. Zaproponował pieniądze za odstąpienie od czynności służbowych. Został zatrzymany do wytrzeźwienia i wyjaśnienia. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności - do 2 lat za prowadzenie w stanie nietrzeźwym. Dodatkowo do 2 lat za próbę przekupienia policjanta. O karze zadecyduje sąd.
Red.

Czytaj również

#reklama
Wsparcie dla kultury
Już za tydzień (14-16 września) w Sokołowsku i Wałbrzychu wystartuje 8. edycja festiwalu Hommage à Kieślowski, poświęcona kultowemu polskiemu twórcy, który mieszkał w dzieciństwie w tej wsi pod Mieroszowem. Trwa zbiórka funduszy na organizację wydarzenia.
#RÓŻNE
0
Nowy sezon, nowy dyrektor artystyczny
Teatr Dramatyczny im. Szaniawskiego w Wałbrzychu zaprasza! Na otwarcie sezonu teatr zaprasza na utytułowany i świetnie przyjęty przez widzów i krytykę spektakl SIENKIEWICZ SUPERSTAR.
#KULTURA
0
Moto-pozytywni w Lubawce
W najbliższą sobotę (8 września) w parku Watra w Lubawce odbędzie się 2 edycja pikniku „Moto-pozytywni” organizowanego przez członków klubu motocyklowego Choppers Garage z Lubawki. Impreza startuje od godziny 16.00.
#RÓŻNE
0
Musique d’Elitte ponownie w Kamiennej Górze
Koncertowy weekend w Kamiennej Górze. Mieszkańcy miasta będą mogli znów posłuchać artystów specjalizujących się w klasycznym repertuarze.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama