DO GÓRY
#reklama

Prezes w areszcie


     
    Udostępnij

6 marca został zatrzymany przez policjantów z Wrocławia prezes jednej z kamiennogórskich spółek. Jest podejrzewany o wyrządzenie szkody w jej majątku w wysokości 1,83 mln zł.

Prokuratorzy z Jeleniej Góry, którzy nadzorują śledztwo w tej sprawie, nie ujawniają personaliów zatrzymanego. Wiadomo jedynie, że to 56-letni obywatel Niemiec. W latach 2010-2014 składał w bankach wnioski o kredyty, posługując się nieprawdziwymi danymi bilansowymi. Na ich podstawie banki przyznały kierowanej przez niego spółce 2,86 mln zł kredytów. Nie zostały one jednak przeznaczone na cele wskazane we wnioskach. Za to, jak utrzymują śledczy, prezes transferował pieniądze na konta w Niemczech, kupował mieszkania, pobierał z kasy gotówkę. W ten właśnie sposób uszczuplił majątek spółki o ponad 1,8 mln zł.
!więcej w dzisiejszym RTI)
pg

Czytaj również

#reklama
Nowy numer RTI już w kioskach
O czym piszemy w RTI nr 11/2018 (900)
#AKTUALNOŚCI
2
Zielone Żabki w Mieroszowie
W ostatnią sobotę, 10 marca w Pubie Pod Zielonym Kotem w Mieroszowie odbył się koncert czterech punkowych kapel - July Snow, SOAP, Zimnej Wojny i GA-GA Zielonych Żabek (na zdjęciu).
#KULTURA
0
Poznaliśmy finalistów
Niedziela, 11 marca była dniem rozgrywania pojedynków 1/2 finału Pucharu Polski OZPN Jelenia Góra. Można napisać, że doszło do dwóch niespodzianek w postaci porażek wyżej notowanych faworytów.
#SPORT
0
Superniania w „jedynce”
W poniedziałek, 12 marca mury Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze odwiedziła „Superniania”, znana z programów telewizyjnych - Dorota Zawadzka.
#AKTUALNOŚCI
2

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama