DO GÓRY
#reklama

Prezes kontra prezes


     
    Udostępnij

Wadliwe zwolnienia to u nas plaga. Iwona Krawczyk, była prezes zarządu Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Kamiennej Górze, wygrała z obecnym zarządem strefy. Chodzi o niezgodne z prawem, zdaniem sądu, jej zwolnienie w 2016 roku.

Wyrok, który zapadł w sadzie pracy w ubiegłym tygodniu, nie jest prawomocny. Mimo to była szefowa spółki czuje się z niego zadowolona.
– Mam satysfakcję. To początek mojej walki o dobre imię – komentuje Iwona Krawczyk (na zdjęciu).
Jej prawnik zaznacza wprost: sąd zmiażdżył argumentację nowych władz firmy.
Niedawno pisaliśmy o wygranej Andrzeja Mankiewicza. Za jego zwolnienie zapłaciła już szkoła, a niedawno również starostwo. Decyzja byłego zarządu powiatu kosztowała podatników już ponad 100 tys. zł. Może kosztować jeszcze więcej. To samo dotyczy procesu wytyczonego przez Iwonę Krawczyk.

Więcej w najnowszym numerze RTI - już w kioskach!
Red. foto: archiwum RTI

Czytaj również

#reklama
Szukamy dziennikarzy!
Lubisz pisać? Chcesz się sprawdzić w zawodzie dziennikarza? Zapraszamy na rozmowę!
#RÓŻNE
0
Muzyka prosto z gór
Nie tylko ośrodki kultury dostarczają artystycznych doznań.
#KULTURA
0
Nowy numer Tygodnika już w kioskach!
O czym piszemy w RTI 16/2018 (905)?
#RÓŻNE
0
Gimnazjaliści na sprawdzianie
W środę 18 kwietnia w całej Polsce ruszyły tegoroczne egzaminy gimnazjalne. Do piątku ten ważny tekst będą pisać też uczniowie kamiennogórskich szkół.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Kiki
2018-04-27 09:51
Zawsze pisze i będę pisał. Kamienna Góra to kolesiostwo brak kapetencji. Rodacy z Kamiennej Góry wróćmy z Wrocławia Warszawy Poznania z zagranicy pogonmy Stara komunę!!!!
do PW
2018-04-25 13:05
Twoja mądrość jest po prostu porażająca. Każdy pracownik ma prawo walczyć o swoje!!! Zawinili tutaj ci, którzy zwalniali. Ich się czepiaj! Skąd u Polaków ten święty lęk przed nawet nieuczciwymi pracodawcami??? Ich rozgrzeszanie ze wszystkiego???
PW
2018-04-25 13:02
A jak zwykły pracownik zostaje porostu zwolniony to tez może dostać takie odszkodowanie..???
Czy mi się zdaje czy chodzi o KASĘ pani Iwono i panie Andrzejku???

Ale co tam - podatnicy zapłacą a i tak winę zrzuci się na tych co zwalniali. Abstrahując od tego czy słusznie czy niesłusznie zostali ci "państwo" zwolnieni ze swoich "skromnych" posad człowiek z honorem poszukał by sobie pracy, gdzie indziej, tym bardziej, że o takich mangerów bili by się potencjalni pracodawcy. Jak mówił kiedyś generał Petelicki - o większości klasy politycznej, za czasów Platwormy - "Tych ludzi nikt nie zatrudni"

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama